Nuk keni parë asgjë! Shikoni si duket nga brenda shtëpia luksoze e Marina Vjollcës… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Nuk keni parë asgjë! Shikoni si duket nga brenda shtëpia luksoze e Marina Vjollcës…

Nuk keni parë asgjë! Shikoni si duket nga brenda shtëpia luksoze e Marina Vjollcës…

Moderatorja Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet më në formë se kurrë e veshur me një fustan mjaft seksi ngjyrë vjollcë. Por ajo që bie më tepër në sy është se Marina ka treguar shtëpinë e saj luksoze ku jeton me bashkëshortin Getoar Selimi. Pas një dite të lodhshme duket se moderatorja bukuroshe ka gjetur vendin e duhur për t’u çlodhur. Marina dhe Geti duket se i pelqejne lartesite sepse shtepia ndodhet ne katet e larta te nderteses. Shtepia eshte super e bukur e arreduar me stil. Nuk e dime se dora e kujt eshte por mendoj qe Marina  shquhet per syrin esaj te mprehte. Ja fotot nga shtepia e saj.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729