Njihuni me kunatën bukuroshe të XHENSILES, ja si ja shprehin dashurinë njera tjetrës…(FOTO) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Njihuni me kunatën bukuroshe të XHENSILES, ja si ja shprehin dashurinë njera tjetrës…(FOTO)

Njihuni me kunatën bukuroshe të XHENSILES, ja si ja shprehin dashurinë njera tjetrës…(FOTO)

Të gjithë i ndjekim dhe i duam shumë Besin dhe Xhensilen si një nga ciftet më të dashur të ekranit shqiptar. Xhensila është shume e lidhur me familjen e Besit gjë që bie në sy nga mardhënia e saj me Ijen por a e dini ju qe Besi ka një moter? Po ajo është një gazetare shume bukuroshe në një televizion privat në Shqipëri shprehet keshillabukurie.com. Duket se Xhensila dhe Ana Kallaku kanë një mardhenie shumë të ngushte me njera tjetrën dhe ja shprehin dashurinë njera tjetres edhe në publik. Vajza e vogel që i bëri surprizen ciftit në emisionin e Arbanës ishte pikerisht vajza e Anes. Një bukuroshe e vogël si e ema. Menyra si ja shprehin dashurinë njera tjetrës dy kunatat është e vecantë dhe shpreh sa të lidhura janë ato. 
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729