Nesër kësaj shenje do t’i vijë mundësia e artë, Astrologia MERI tregon se… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Nesër kësaj shenje do t’i vijë mundësia e artë, Astrologia MERI tregon se…

Nesër kësaj shenje do t’i vijë mundësia e artë, Astrologia MERI tregon se…

Sipas astrologes së njohur Meri Shehu, një shenje të veçantë e horoskopit do t’i ofrohet një mundësi e artë që do të bëjë të mundur realizimin e dëshirave të tyre. Ajo shpjegon se dita e nesërme do të jetë e mbushur me fantazi dhe idetë do të materializohen.Mërkuri në Peshk do jetë në lidhje harmonike me Saturnin në Bricjap, shpjegon Meri.

Për më tepër ajo thotë: Bricjapi do të konkretizojë një plan apo një takim të rëndësishëm i cili do t’i japë mundësi të bëjë realitet ëndrrat apo të qartësojë vizionin.horoskopi i dhjetorithoroskopi mujor
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729