Ndryshimi drastik i ORIOLA MARASHIT, ja si dukej para 6 viteve...(nuk njihet) - Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ndryshimi drastik i ORIOLA MARASHIT, ja si dukej para 6 viteve…(nuk njihet)

Ndryshimi drastik i ORIOLA MARASHIT, ja si dukej para 6 viteve…(nuk njihet)

Këngëtari Gjergj Kaçinari ka publikuar në rrjete sociale një foto të vitit 2012.

Në këtë foto së bashku me Gjergjin është edhe modelja seksi Oriola Marashi. Megjithatë me atë çfarë shohim në këtë foto Marashi ka ndryshuar shumë pamjen e saj. Në këtë foto të dy shfaqen mjaft të vegjël në moshë.

“Para kredisë (part 2) Oriola Marashi,”-shkruan Gjergji krahas fotos së publikuar në rrjete sociale.

Oriola Marashi është kthyer në një nga modelet më të komentuara në media e rrjete sociale dhe çdo foto e saj tërheq vëmendjen dhe djeg rrjetin, sidomos ato ku ajo ekspozon format trupore./Gazeta Express/
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729