Miriami dedikim dashurie Albanit, ja si e therret ajo… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Miriami dedikim dashurie Albanit, ja si e therret ajo…

Miriami dedikim dashurie Albanit, ja si e therret ajo…

Këngëtari i dashur për publikun shqiptar Alban Skënderaj për tre ditë më radhë ka mbushur plot sallën e Pallatit të Kongreseve, ndërsa ka ngritur në këmbë një publik të tërë me perfomancën e tij.

E ditën e sotme, këngëtarja Miriam Cani ka bërë një dedikim mjaft emocionues për partnerin e saj të zemrës.

Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, duke postuar një video nga koncerti i tij, shkruan se do ta ketë gjithnjë pranë si energji e pashtershme deri në frymëmarrjen e fundit.

“Te them qe jam krenare per ty eshte pak. Te them qe te dua shume eshte akoma dhe me pak. Si çdo here, edhe kesaj rradhe ti vendose nje standart te ri ne muzike. Muzika dhe shpiri yte meritojne boten dhe besoj fort qe Zoti do ndriçoj cdo hap te rruges tende🙏 Ti je pasuri shpirterore e cdokujt qe te ka ne jete. Mua do me kesh gjithmone prane si energji e pashtershme deri ne frymarrjen e fundit”, shkruan Miriami bashkëngjitur me videon.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729