Marina Vjollca nuk del kurrë nga shtëpia pa këtë aksesor me vete/ foto – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Marina Vjollca nuk del kurrë nga shtëpia pa këtë aksesor me vete/ foto

Marina Vjollca nuk del kurrë nga shtëpia pa këtë aksesor me vete/ foto

Ajo është një nga moderatoret më të pëlqyera të momentit dhe nje nga vajzat me te bukura te Showbizit Shqiptar. Pas publikimit te disa pamjeve ekskluzivete shtepise diten e djeshme këtë herë bukuroshja Marina Vjollca ka publikuar një foto ku shfaqet më në formë se kurrë dhe mjaft e buzëqeshur. Krahas fotos ajo ka shkruar: “Asnjëherë nuk je e veshur plotësisht nëse të mungon buzëqeshja,”-përfundon Marina. E në fakt moderatorja bukuroshja shquhet për buzëqeshjen e saj të ëmbël.

 
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729