Luana Vjollca nxjerr barkun komplet jashtë dhe fshin foton…(pamjet) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Luana Vjollca nxjerr barkun komplet jashtë dhe fshin foton…(pamjet)

Luana Vjollca nxjerr barkun komplet jashtë dhe fshin foton…(pamjet)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca duket super tunduese me këtë veshje të bardhë të ngjitur pas trupit. Moderatorja sexy është bërë nostalgjike dhe ka ndarë një foto të realizuar nga koha e përgatitjes së emisionit ‘Shiko kush luan’ që tashmë e ka mbyllur sezonin e tij të parë. Kjo pamje e saj nuk mund të mos ngjallte reagime. Fansat e Luanës kanë shpërthyer në komente dhe reagime lavdëruese.   Luana diten e djeshme ka postuar kete foto ku tha se modelin e flokeve e kishte bere vete. Ndersa pas disa oresh ajo e ka fshire ate edhe pse komentet nuk kane qene negative. Ndoshta ky model flokesh nuk ishte i duhuri dhe ne nje moment te dyte nuk i ka pelqyer. Ajo ne kete foto u mundua te tregonte talentin e saj ne rregullimin e flokeve por mesa duket nuk ja doli. Tashme fotoja nuk gjendet as ne profilin e saj INSTAGRAM.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729