Luana poston foto PA makeup por sulmohet nga fansat: Je plot me botox/ foto – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Luana poston foto PA makeup por sulmohet nga fansat: Je plot me botox/ foto

Luana poston foto PA makeup por sulmohet nga fansat: Je plot me botox/ foto

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca tash e një kohë është shnëdrruar në kryepersonazhin e medieve rozë.Në profilin e saj në Instagram, diten e sotme ajo publikoi një foto siç në një gjendje siç nuk e shohim shpesh.

Luana u shfaq pa grim, duke ia shtuar këtë mbishkrim fotografisë ‘Keku i embel me molle pa makeup..’.

Edhe pse tha që fotoja është pa grim dhe pa filtër, kjo nuk eshte pritur edhe aq mire nga fansat e saj te cilet kane filluar te komentojne Luanen dukeni thene se nuk mund te thote qe eshte pa makeup sepse vetullat, qerpiket etj i ka te lyer. Dikush tjeter i thote ‘Mund te jesh pa makeup por je plot me botox’. Shikoni fotot ne poshte:
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729