Luana e bën sërish: shikoni cfarë mesazhi i jep të gjitha femrave – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Luana e bën sërish: shikoni cfarë mesazhi i jep të gjitha femrave

Luana e bën sërish: shikoni cfarë mesazhi i jep të gjitha femrave

E ku ka më mirë kur femrat mbështesin femrat. Këtë mesazh ka dhënë edhe Luana me anë të një postimi në Instagram. “Kur femrat mbeshtesin njera – tjetren gjera te pabesueshme ndodhin!”, -shkruan moderatorja dhe këngëtarja. Me siguri Luana këtë postim duhet ta ketë për fanset e saj vajza të cilat e mbështesin shumë dhe i dërgojnë shpesh dhurata.

Kujtojme ketu qe ky nuk eshte postimi i pare qe Luana sjell nje mesazh te tille per femrat, para disa kohesh ajo serish ne Instagramin e saj ka postuar nje tjeter shkrim dedikuar vajzave : “I dua vajzat që lartësojnë vajzat! Femrat që lartësojnë femrat! Ju dua shumë të gjithë ju që nuk e kurseni dashurinë tuja! Jeni pafund të bukura të gjitha!, shkruan Luana duke nxjerrë në pah vlerësimin e saj për femrat.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729