Kur Majlinda Bregu dilte me kërthizë përjashta dhe dekolte te zbuluar…(FOTO) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Kur Majlinda Bregu dilte me kërthizë përjashta dhe dekolte te zbuluar…(FOTO)

Kur Majlinda Bregu dilte me kërthizë përjashta dhe dekolte te zbuluar…(FOTO)

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike Majlinda Bregu, Kejda është bërë paksa nostalgjike, pasi ka publikuar video kur ajo ka qenë e vogël dhe e kishte mamanë vetëm për vete.

Në “Instastorie” Kejda ka postuar dy video kur ajo ka qenë e vogël dhe ishte së bashku me të ëmën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në njërën video ajo shkruan: “2004 kur e kisha mamin për vete”.

Por ajo çfarë bie në sy është veshja e ish-deputetes së PD-së, e cila shfaqet e veshur me një palë xhinse, bluzë që i nxjerr barkun jashtë dhe një xhup lëkure.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729