Këngëtarja shqiptare zhvishet live në emision dhe shokon fansat…(FOTO) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Këngëtarja shqiptare zhvishet live në emision dhe shokon fansat…(FOTO)

Këngëtarja shqiptare zhvishet live në emision dhe shokon fansat…(FOTO)

Ajo është shquar gjithnjë për ekspozimin e linjave të saj si dhe të formave bombastike. Por këtë herë duket se këngëtarja Iva Aliko ka kaluar mbi çdo etikë televizive. E ftuar në emisionin “Një kat më lart” ajo u shfaq e veshur me një xhaketë të bardhë dhe poshtë saj nuk kishte të brendshme. Por duket se vetëm ky provokim nuk i mjaftoi, Alikos, e cila është gjithashtu e njohur për pretendimin e saj lidhur me një histori dashurie me një deputet nga Kosova.  Gjatë emisionit Iva ishte duke luajtur një lojë me moderatorin Ermal Peçi ku përçdo pyetje që nuk do t’i përgjigjej saktë ajo duhet të hiqte diçka nga trupi. Në fillim e nisi me vathët dhe më pas me xhaketën ku u shfaq topless. Për t’u mbuluar ajo përdori xhupin prej lëkure të moderatorit./Gazeta Express/
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729