Ja kush janë femrat VIP që i kanë rezistuar kohës, mbi 40 vjec por duken si 20…(FOTO) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja kush janë femrat VIP që i kanë rezistuar kohës, mbi 40 vjec por duken si 20…(FOTO)

Ja kush janë femrat VIP që i kanë rezistuar kohës, mbi 40 vjec por duken si 20…(FOTO)

Prej vitesh i shohim në ekranet tona dhe na duket sikur ato kanë qenë gjithmonë aty, po aq të bukura dhe sharmante. Rinia e përhershme është tipari i tyre i përbashkët. Edhe pse mbi supet e tyre mbajnë më shumë se 40 vjet, ato janë konkurrente të denja edhe të 20-vjeçareve të sotme.

Dikush e ka të trashëguar bukurinë, e dikush tjetër falë edhe ndërhyrjeve estetike arrin të jetë në një formë të përsosur saqë i “xhelozojmë” të gjithë. Na duket sikur koha i ka mbajtur me hatër dhe në vend që të plaken ato janë zbukuruar edhe më shumë.

Të suksesshme në karrierë, por edhe në jetë ato shfaqen në formë se kurrë. Por kush janë disa nga femrat e njohura shqiptare që i kanë sfiduar vitet?

Inis Gjoni

Eli Fara

Valbona Selimllari

Rovena Dilo

Rudina Magjistari

Albërie Hadërgjonaj

Manjola Nallbani

Ledina Çelo

Aurela Gaçe

Mihrije Braha

Eranda Libohova

Burimi: Iconstyle.al
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729