Incident i papritur, Eneda Tarifa rrëzohet keq në mes të emisionit (FOTO) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Incident i papritur, Eneda Tarifa rrëzohet keq në mes të emisionit (FOTO)

Incident i papritur, Eneda Tarifa rrëzohet keq në mes të emisionit (FOTO)

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa është përfshire në një incident mbrëmjen e kaluar në ‘The Voice Kids’. Këngëtarja është penguar dhe ka rënë përtokë në skenë teksa është ngritur për të përqafuar Denisin pas perfomancës së tij te perkryer me kengen e Rona Nishliut ‘Suus’.

Skena ka ndodhur Live, ndërsa vetë këngëtarja e ka kaluar me humorë këtë incident, duke thënë se ishte syri i keq dhe me pas ka vrapuar per e perqafuar Denisin.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729