Eneda Tarifa fotografohet PA makeup; do të habiteni nga ndryshimi i saj – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Eneda Tarifa fotografohet PA makeup; do të habiteni nga ndryshimi i saj

Eneda Tarifa fotografohet PA makeup; do të habiteni nga ndryshimi i saj

Ajo është një ndër këngëtaret më të mira dhe më ta dashura për publikun shqiptar dhe kohet e fundit eshte perfolur shume ne media per ndrajen e saj nga bashkeshorti me te cilin kishte vite e  martuar. Nëna e një vajze të vogël, Eneda komentohet veç karrierës muzikore edhe për linjat trupore dhe pamjen e saj.Edhe pse vitet kanë kaluar duket se për këngëtaren disa gjëra nuk ndryshojnë shumë.

Ajo vazhdon të ruaj një fizik mjaft të mirë e po kështu edhe kur shfaqet pa grim sërish duket mirë e jo shumë ndryshe nga daljet publike, kur përdor makeup. Eneda ne kete foto duket pa frike si nje adoleshende dhe ne na pelqen pa fund. Eneda mos u lyej me!
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729