Edhe Bleona shkëlqeu në ndarjen e cmimeve OSCAR, ky fustan do tju lër pa mend/ foto – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Edhe Bleona shkëlqeu në ndarjen e cmimeve OSCAR, ky fustan do tju lër pa mend/ foto

Edhe Bleona shkëlqeu në ndarjen e cmimeve OSCAR, ky fustan do tju lër pa mend/ foto

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka marrë pjesë në eventin e ndarjes së çmimeve “Oscar” dhe si gjithmone ka arritur te marre vemendjen e te gjitheve per paraqitjen e saj ne after party-n e ceremonise. Por besoj te gjitheve u ka shpetuar fustani me te cilin Bleona parakaloi ne tapetine  kuq, ajo zgjodhi të shfaqej me një fustan të gjatë të ‘Ellie Saab”,i cili i nxirrte në pah format perfekte fizike këngëtares dhe ka shkëlqyer në parakalimin e saj në tapetin e kuq. Sa keq qe nuk mund te themi keshtu edhe per fustanin e saj rrjete por Bleones nuk i intereson shume se si flilet per te mire apo keq per te mjafton vetem te flitet.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729