E mbani mend CILJETEN kur ishte aktore në serialin ”Njerëz dhe Fate”? Ja si dukej ajo… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

E mbani mend CILJETEN kur ishte aktore në serialin ”Njerëz dhe Fate”? Ja si dukej ajo…

E mbani mend CILJETEN kur ishte aktore në serialin ”Njerëz dhe Fate”? Ja si dukej ajo…

“Njerëz dhe Fate” është një nga serialet më të ndjekura shqiptare.  Të gjithë e njohin personazhin kryesor Florin (interpretuar nga Arben Dërhemi) ama shumë pak e kujtojnë të dashurën e tij. Duhet përmendur se këngëtarja shumë e pëlqyer Çiljeta Xhilaga ka qenë interpretuesja e këtij roli. Ajo duket me flokë të kuqe dhe ndryshe nga sic duket sot. Padyshim që Çiljeta edhe aty ka qenë shumë e bukur edhe pse ishte thjesht një adoleshente. Ciljeta duket shume e re perpara 15 viteve. Ciljeta duket qe ne ate kohe qe eksperimentuar edhe me floket me ngjyre te kuqe. Dihet qe ato vite nuk kane qene te lehta per femrat e hapura ne mendesi si Ciljeta. Me poshte keni edhe videon ku shfaqet Ciljeta
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729