AMI merr dhuratën e parë për vajzën e saj, do të mrekulloheni…(FOTO) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

AMI merr dhuratën e parë për vajzën e saj, do të mrekulloheni…(FOTO)

AMI merr dhuratën e parë për vajzën e saj, do të mrekulloheni…(FOTO)

Ami eshte ne ditet e fundit te shtatezanise dhe tani jane te aferta ditet kur vajza e saj do te lind. Ami po behet gati edhe per pergatitjet, veshjet dhe gjithca tjeter qe ka te beje me ardhjen ne jete te vajzes se saj. Sot Ami ka marr dhe dhuraten e saj te pare. Nje veshje ngjyre roze per vajzen e saj e cila perban nje fustan te mrekullueshem, nje pale kepuce, nje kapuc. Aq te mrekulleshme duken keto veshje saqe edhe Ami e ka pritur me shume dashuri kete dhurate. Ditet e fundit jane edhe me te emblat e shtatezanise dhe duket qe Ami po i shijon ne nje menyre te vecante. I urojme Amit qe kjo shtatezani te mbyllet ne menyren me te lehte. Ami je e mrekullueshme. 
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729