Alketa siç nuk e keni parë asnjëhere: Poston foto nga krevati PA makeup… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Alketa siç nuk e keni parë asnjëhere: Poston foto nga krevati PA makeup…

Alketa siç nuk e keni parë asnjëhere: Poston foto nga krevati PA makeup…

Moderatorja Alketa Vejsiu ka publikuar mëngjesin e sotëm, në rrjete sociale një foto nga shtrati.Tërësisht pa tualet dhe e përgjumur, Vejsiu ka dashur t’i urojë të gjithë ndjekësve të saj një javë të mbarë.

Kohët e fundit ajo ka shijuar disa ditë pushimesh dimërore ku është argëtuar pafund. Së shpejti ajo pritet të nisë në Klan emisionin më të ri “Në kurthin e Piter Pan”

 
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729