Adelina Tahiri tregon për herë të 1 barkun e rrumbullakosur ne muajin e 4...(FOTO) - Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Adelina Tahiri tregon për herë të 1 barkun e rrumbullakosur ne muajin e 4…(FOTO)

Adelina Tahiri tregon për herë të 1 barkun e rrumbullakosur ne muajin e 4…(FOTO)

Adelina Tahiri vetëm pak ditë më parë konfirmoi publikisht shtatzëninë e saj të parë. Përmes një postimi në “Instagram” këngëtarja e njohur dha lajmin e bukur se është në pritje të një djali.

Në fotot e publikuara në rrjetet sociale Adelina u kujdes që të mos na tregonte barkun, por prezantuesja e njohur kosovare Bleora Zeqiri, i ka publikuar foton e parë ku i duket barku i rrumbullakosur.

Nga fotoja e publikuar nga Bleona në “Instastory” Adelina shfaqet shumë bukur dhe barku sapo ka filluar t’i rrumbullakoset. Shtatzënia i ka dhënë shumë nur këngëtares së njohur.

Kujtojmë që Adelina vetëm pak kohë më parë zyrtarizmi me martesë lidhjen e saj me miliarderin maqedonas Serjoza Markov.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729