Adelina Tahiri do ju befasojë se çfarë bën në muajin e 4 te shtatzënisë… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Adelina Tahiri do ju befasojë se çfarë bën në muajin e 4 te shtatzënisë…

Adelina Tahiri do ju befasojë se çfarë bën në muajin e 4 te shtatzënisë…

Adelina Tahiri u rikthye fuqishëm në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes, fejesës e martesës me një mashkull shumë vite më të vjetër se ajo, e me kombësi maqedonase.

Siç tha edhe këngëtarja, dashuria nuk njeh moshë, as fe, as nacionalitet. Pra, sipas saj, kjo nuk është “dashuri materialiste”, siç e paragjykuan disa, por është thjesht dashuri, nga ato të mëdhatë e të vërtetat. Dhe, si fryt i kësaj dashurie, tani po vjen në jetë edhe në bebe, që siç kuptojmë është djalë, shkruan Kosovarja.

Ndonëse shtatzëne, Adelina Tahiri po pi verë të bardhë. A e di që nuk bënë? Pirja e alkolit gjate shtatezanise eshte nje gje shume e ndaluar sepse ndikon drejtperdrejte ne shendetin e femijes. Kujdes Adelina nese ajo gote eshte e jotja mos e bej me.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729