Ja si të rregulloni VETULLAT në menyre perfekte në 3 hapa… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja si të rregulloni VETULLAT në menyre perfekte në 3 hapa…

Ja si të rregulloni VETULLAT në menyre perfekte në 3 hapa…

Vetullat e bukura, ju bëjnë më atraktive. Së fundmi ngjyrosja e tyre është bërë shumë trendi duke i bërë ato më të trasha. Jo çdo herë rezulton bukur kjo teori, sepse ndonjëherë e teprojmë me ngjyrën ose nuk dimë se si duhet tamam të i lyejmë ato.Ne kete video do te shikoni disa metoda që do të ju bëjnë vetullat e juaja të duken bukur ne fare minuta.Nuk eshte e nevojshme qe ti beni vetullat tuaja tatuazh sepse mund ti rregulloni vete ne shtepine tuaj me sekretet qe do tju mesojme ne videon me poshte.Si fillim do tju duhet nje furce  për të i krehur ato, bënë që brusha të ketë pak ngjyre dhe per me shume shikoni tutorialin ketu ??
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729