Si të keni VETULLA perfekte në kushte shtëpie + MASKË për rritjen e tyre… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Si të keni VETULLA perfekte në kushte shtëpie + MASKË për rritjen e tyre…

Si të keni VETULLA perfekte në kushte shtëpie + MASKË për rritjen e tyre…

Për shumë vite, vetullat preferoheshin të holla,tani të gjithë po përpiqen t’i kenë sa më të plota, të dendura e me formë.Vetullat kanë fuqinë të ndryshojnë të gjithë pamjen e fytyrës ndaj duan shume perkujdesje. Maske per rritjen e vetullave: Lëvorja e limonit – Përzieni 2 lugë me lëvore limoni, si dhe 1 lugë çaji vaj ulliri dhe lëreni të veprojë për 5 ditë. Pasi të jetë gati përzierja, aplikoni një sasi të vogël të kësaj përzierjeje me një furçë të vogël ose me gishta. Lëreni për disa orë dhe më pas shpëlajeni me ujë të vakët. Përsëriteni çdo ditë, për dy javë rresht.Me poshte keni nje video qe po cmend internetin e pare mbi 9 milion here se si t e rregulloni vetullat ne shtepi…
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729