Ja si të vendosni PENELIN në menyrë perfekte në 2 hapa… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja si të vendosni PENELIN në menyrë perfekte në 2 hapa…

Ja si të vendosni PENELIN në menyrë perfekte në 2 hapa…

Vendosja e pennelit ose në shumë raste e lapsit në pjesën esipërme të syve është dhe veprimi më i vështirë që ne mund të ndeshim gjatë realizimit të grimit.Në videon e meposhtme ju do të shikoni se si mund ta vendosni në mënyrë të shpejtë dhe të rregullt vijësimin e pjesës së sipërme të kapakut të syrit, një teknikë që në pamje të parë duket e vështirë por që me pak përqëndrim realizohet shumë lehtë.Ju them me gojen plot qe pasi te shikoni videon vendosja e peneliy do te jete gjeja me e lehte qe do te beni ne makeupin tuaj te perditshem ose jo.Mua mu deshen vetem 2 prova dhe tani e aplikoj penelin vetem ne kete menyre si me poshte.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729