Nuk keni për t’u besuar syve: Ja si duket Ledina Çelo pa makeup…[foto] – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Nuk keni për t’u besuar syve: Ja si duket Ledina Çelo pa makeup…[foto]

Nuk keni për t’u besuar syve: Ja si duket Ledina Çelo pa makeup…[foto]

Ndonëse tashmë është 40 vjeçe dhe nënë e dy fëmijëve, Ledina Çelo vijon të mbetet një prej femrave më sexy shqiptare. Me një llogari mjaft aktive në Instagram, këngëtarja e njohur shqiptare shihet gjithnjë e kuruar deri në detaje, ndaj gjatë ditës së sotme, me siguri shumë prej ndjekësve të saj kanë mbetur të surprizuar, pasi Çelo ka postuar një foto ku duket tërësisht natyrale. Ledina është shfaqur pa asnjë pikë grim, e pavarësisht përdorimit të një  filtri Instagram-i që përmirëson disi pamjen, ajo ka dëshmuar se koha për të ka mbetur në vend, duke u dukur shumë vite më e re nga ç’është realisht.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729