Ja si të vendosni PENELIN në mënyre perfekte në 3 minuta… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja si të vendosni PENELIN në mënyre perfekte në 3 minuta…

Ja si të vendosni PENELIN në mënyre perfekte në 3 minuta…

Te gjitha na femrat kemi shume deshire te bejme nje makeup perfekt dhe pothuaj kemi cdo mjet per ta bere makeupin sa me perfekt.Por kur vjen puna tek peneli ne stepemi sepse jo te gjitha kemi talentin ta bejme ate sa me te drejte dhe me formen qe i shkon syrit tone.Gjithsesi kjo nuk do te thote qe ne duhet ta dalim nga shtepia pa penel sepse duket sikur e kemi lene makeupin tone pergjysme.Ne kemi postuar per ju nje video e cila ju meson si ta beni penelin ne menyre perfekte dhe te dukeni shume bukur.Me penelin perfekt makeupi do te duket i plote dhe i realizuar bukur. SHIKONI VIDEON me poshte
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729