Ja si të realizoni hap pas hapi makeup-in ideal për SHEN VALENTIN… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja si të realizoni hap pas hapi makeup-in ideal për SHEN VALENTIN…

Ja si të realizoni hap pas hapi makeup-in ideal për SHEN VALENTIN…

Dëshironi një pamje romantike, joshëse dhe të ëmbël si vetë festa? Ja një ide e bukur. Dita e Shën Valentinit po afron dhe cilado qoftë mënyra juaj për ta festuar me partnerin jeni duke menduar që tani lidhur me veshjen, makeup-in apo flokët për atë ditë speciale për dashurinë tuaj. Nëse keni një darkë romantike, një drekë, një shëtitje së bashku apo një natë të nxehtë një vend të rëndësishëm ka edhe makeup-i juaj. Në ketë ditë makeup-i këshillohet të jetë më i ëmbël, jo shumë i rënduar dhe shume më romantik që të nxjerr në pah anën tuaj femërore dhe joshëse. Në videon e mëposhtme jepet një ide e bukur makeup-i që mund të përdorni në ditën e të dashuruarve.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729