5 GABIME me BUZËKUQIN që asnjë femër moderne nuk duhet ti bëj… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

5 GABIME me BUZËKUQIN që asnjë femër moderne nuk duhet ti bëj…

5 GABIME me BUZËKUQIN që asnjë femër moderne nuk duhet ti bëj…

Buzëkuqi është një nga elementet më të rëndësishëm të bukurisë femërore. Ka disa hile se si mund ta bëni atë të duket sa më bukur, të zgjasë më shumë dhe të pastrohet më lehtë…Ankoheni se nuk dini si të aplikoni mirë buzëkuqin tuaj dhe përpiqeni shumë deri sa ta bëni ashtu siç duhet. Këtu, po ju paraqesim disa nga gabimet e mundshme që mund ti bëni rreth buzëkuqit.E para eshte se nuk hidratoni buzet para se te aplikoni buzekuqin,nuk beni nje scurb qe ne kete menyre buzet tuaj do te duken me te trasha, nuk perdorni nje laps buzeshfillimish etj.Duke pare videon me poshte do të keni mundësinë t’i shihni këto teknika dhe shume te tjera që funksionojnë më së miri.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729