Scrub për fytyrën (cdo lloj lëkure) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Scrub për fytyrën (cdo lloj lëkure)

Scrub për fytyrën (cdo lloj lëkure)

Nese akoma jeni duke kerkuar per scrubin qe i duhet lekures suaj atehere mos kerkoni me se e GJETET.. 🙂

Ky scrub shume i thjeshte, organik dhe super i mire perbehet vetem nga 3 perberes por une ju them me siguri qe eshte gjeja me e mire qe mund ti ndodhe fytyres apo trupit tuaj.
Une e perdor edhe vete jo me shume se 2 here ne jave por ju them me bindje se ndryshimin e ndjeni qe heren e pare. 🙂
Perberesit per scrub-in

– 2 luge caji sheqer kaf
– 1 luge caji mjalte
-1 luge caji vaj ulliri

Pergatitja dhe aplikimi

Perziejini te gjithe perberesit bashke.
Masazhojeni fytyren me levizje rrethore me scrub-in, derisa te keni mbuluar cdo siperfaqe. Keshtu hiqen qelizat e vdekura.
Fytyra juaj do te jete pak e kuqe ne fillim, por do te duket per mrekulli pas disa minutash.

SHARE ta ruaniLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729