Maskë për njollat kafe në fytyrë – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Maskë për njollat kafe në fytyrë

Maskë për njollat kafe në fytyrë

Ky eshte nje scrub qe do tju ndihmoje te zhdukni shenjat kafe ne fytyre dhe pikat e zeza.

Do tju duhet:
-1 kivi
-1 luge gjelle vaj ulliri
-2 luge gjelle sheqer
Perzjeni bashke sheqerin dhe vajin e ullirit dhe me pas shtojini tulin e kivit . Aplikoni ne fytyre sa mase keni nevoje gjthmone duke e masazhuar lekuren lehtesisht . Bejeni 2 here ne jave.
Pjesen e mbetur ruajeni ne frigorifer.

Bejini SHARE qe ta ruani.1 thought on “Maskë për njollat kafe në fytyrë”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729