Mësoni si të bëni në shtëpi 7 modele të flokësh për 7 ditë të javës – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Mësoni si të bëni në shtëpi 7 modele të flokësh për 7 ditë të javës

Mësoni si të bëni në shtëpi 7 modele të flokësh për 7 ditë të javës

Tani me nuk do keni me nevoje te mendoheni cdo mengjes se cfare modeli flokesh do te beni. Ajo që ju nevojitet janë disa llastikë, kreher dhe 5 minuta kohë. Për të bërë rregullisht modelin shumica e femrave i lajnë flokët çdo ditë. Kjo assesi nuk është zgjidhje e mirë! Me pak kreativitet dhe me disa minuta kohë, do t’i zgjidhni telashin tuaj, ndërkaq efekti është i shkëlqyeshëm.Në vazhdim të tekstit pason videoja me 7modele të ndryshme për 7 ditë të javës. Ajo që është shumë me rëndësi dhe e mirë për flokë të shëndetshme, është që nuk duhet të lahen më shpesh se dy herë në javë. Në video shikoni veprimin e hollësishëm dhe mesoni si ti beni keto modele flokesh  thjeshte
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729