Maskë për flokët për shkëlqim dhe hidratim – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Maskë për flokët për shkëlqim dhe hidratim

Maskë për flokët për shkëlqim dhe hidratim

Nëse keni flokë të shuar e pa shkëlqim kjo maske bën për ju.

PËRBËRËSIT:

-lëngu i 1 portokalli
-1 banane
-2 vezë

PËRGATITJA

Vendosni bananen në mikser dhe griheni derisa të behet pure shtoni vezët dhe lëngun e portokallit.Përzijeni përseri derisa të përftoni një masë kompakte. Lyeni të gjithë gjatësinë e flokëve dhe lëreni të veprojë për 30 minuta të mbeshtjella me një qese kuzhine dhe sipër një peshqire të ngrohtë. Lajeni kokën normalishtë.
Përdoreni këtë maskë 2 herë në muaj dhe do të shihni që flokët tuaj do të jenë të shëndetshëm plot shkëlqimLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729