Ja si të trajtoni flokët me yndyrë në 4 hapa/ receta – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja si të trajtoni flokët me yndyrë në 4 hapa/ receta

Ja si të trajtoni flokët me yndyrë në 4 hapa/ receta

Përvec shamposë, regjeneratorit dhe shkumës për volum, flokun e yndyrshëm mund ta trajtoni edhe me një maskë të vecantë, por lajm i mirë është se të gjitha gjërat e nevojshme me siguri i keni në kuzhinën tuaj! Lexojini këshillat e ekspertëve për trajtimin e flokëve të yndyrshme.Lajini flokët me ujë të vakët, sepse uji i nxehtë e rrit yndyrshmërinë. Shampotë për pastrim të thatë janë zgjidhje shumë e mirë në rast se nuk mbërrijmë t’i lajmë flokët kur vëtet na duhet. Me këtë e prolongojmë larjen për nja dy ditë, këshillojnë ekspertët.Përvec shampove per flokun e yndyrshëm mund ti trajtoni edhe me  maska, shikoni videon me poshte per te mesuar si te hiqni yndyren nga floket tuaj menjehere ne shtepi:
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729