Ja cila është e vërteta e largimit te Linda Reit nga Dance with me.. – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja cila është e vërteta e largimit te Linda Reit nga Dance with me..

Ja cila është e vërteta e largimit te Linda Reit nga Dance with me..

Linda Rei eshte nje nga personazhet me ne ze te momentit per shkak te jetes se saj personale.Sapo permendim emrin e saj ne na vjen ne mend shnderrimi qe ajo ka bere  nga mashkull ne femer gje te cilen e ka pranuar vete.Linda eshte personi i pare ne Shqiperi qe ka bere kete transformim dhe per kete arsye beri shume buje historia e saj.

Ditet e fundit po flitet per largimin e saj nga emisioni shume i ndjekur Dance With Me ku thuhet se ajo eshte larguar nga presioni qe i benin mediat te cilin nuk e perballonte dot.Mediat thone qe Vemendja e tepruar beri qe ajo te largohet pasi kjo gje e ka merzitur dhe friksuar ne te njejten kohe.

POR ne mendojme se mund te jete edhe nje perjashtim per arsye te zenkes qe ajo pati me Rudina Magjistarin ne emisionin e saj.Ajo pervec zenkes ne emision u shpreh edhe me vone ne rrjetet sociale duke e ofenduar qe ajo nuk isht gazetare e zonja dhe nuk respekton te ftuarit.POR keto ngelen vetem aludime derisa Linda Rei te jap deklaraten e saj.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729