Nuk do t’ju besoni syve sa shumë është shëndoshur Christina Aguilera – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Nuk do t’ju besoni syve sa shumë është shëndoshur Christina Aguilera

Nuk do t’ju besoni syve sa shumë është shëndoshur Christina Aguilera

Ajo është një divë e muzikës e cila ka dy fëmijë. Por Christina Aguilera nuk po kujdeset aspak për format e saj trupore ndonëse është një prej këngëtareve më të famshme në botë.36 vjeçarja ka marrë dy fëmijët e saj, vajzën Summer 3 vjeçare dhe djalin Max nëntë vjeçar për ta takuar Babadimrin.Bashkë me ta ishte edhe i fejuarit i saj, Matthew Rutler 32 vjeçar.Christina ka lënë pas dore vetën duke u shëndoshur tej mase.

 
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729