I bën një shaka të dashurit të saj: Rreagimi i tij do tju befasojë…(video) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

I bën një shaka të dashurit të saj: Rreagimi i tij do tju befasojë…(video)

I bën një shaka të dashurit të saj: Rreagimi i tij do tju befasojë…(video)

Sa here i keni bere nje shaka te dashurit tuaj dhe ai nuk ka reaguar ashtu si ju e prisnit?! Por sido te kete reaguar partneri juaj asnjehere nuk do te jete kaq epik sa reagimi i ketij djalit ne video. E dashura e vet eshte duke i bere nje shaka dhe duket kur e telefonon dhe i thote qe ai duhet te shkoje shpejt ne shtepi pasi ajo ka prere doren (jo vertete, shaka) dhe spo po i del shume gjak dhe ajo nuk mund ta ndaloje dot. Ai degjohet se i thote do te vij shume shpejt dhe duket shume i shqetesuar. Sapo vjen dhe shikon gakun e rreme e dini se cfare i ndodh?! Shikoni videon me poshte:
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729