Zgjidhni njëren nga pilulat…Ja shpjegimi i karakterit tuaj. – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Zgjidhni njëren nga pilulat…Ja shpjegimi i karakterit tuaj.

Zgjidhni njëren nga pilulat…Ja shpjegimi i karakterit tuaj.

Ky eshte nje test psikologjik i cili ju zbulon karakterin tuaj.Pas cfare gjeje jeni ju me shume te dhene,pas dashurise apo pas karrieres.Kjo nuk do te thote domosdoshmerisht qe ju lini pas dore fushen tjeter por prirjet tuaja jane te fokusuar me shume ne njeren nga te dyja…Mund te jete nje zgjedhje pak e veshtire per ju pasi mund tju pelqejne te dyja ngjyrat por pasi ta beni lexoni me poshte shpjegimin e detajuar… Nese zgjidhni pilulen me ngjyre te kuqe ju jeni nje person i fokusuar ne dashuri si ne cift ashtu edhe ne familje,lini gjithcka pas dore dhe beni gjithcka per familjaret tuaj.Per ju kane rendesi parate si cdo njeri tjeter por ato nuk jane primare pasi motoja juaj eshte :Paraja nuk e blen dashurine dhe shendetin ndersa dashuria te ben te pasur.Vazhdoni keshtu sepse jeni ne rrugen e duhur pasi shendeti dhe familja jane vertet shume te rendesishemNese zgjidhni ngjyren blu ju jeni njeri i dhene pas karrieres.Deshironi te beheni shume te pasur dhe te mos ju mungoj asgje ne kete bote.Per ju pasuria eshte ne fokus te pare,aq sa ndonjehere i lini pas dore familjaret tuaj qe i doni aq shume..Por kjo nuk do te thote qe ju nuk i doni por duke qene se jeni shume te perqendruar te berja e parave harroni ti perkedhelni dhe ti thoni sa shume i doni.Ndaj here pas here merrni shume ankesa nga njerzit qe ju i doni me shume… Ne jete ju duhet te keni gjithmone nje ekuiliber ndermjet te dyjave ndaj mundohuni te organizoni gjithcka…




Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729