Ky është modeli i XHINSEVE që gjithë femrat po blejnë dhe po bën namin…(FOTO) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ky është modeli i XHINSEVE që gjithë femrat po blejnë dhe po bën namin…(FOTO)

Ky është modeli i XHINSEVE që gjithë femrat po blejnë dhe po bën namin…(FOTO)

Mos u mërzit se nuk do shpenzosh kokërr leku nëse je një nga ata persona që i mbajnë rrobat dhe i riveshin. Është thënë e stërthënë që moda rikthehet. Ndaj ato xhinset e gjimnazit të gjera nga fundit do të të hyjnë shumë në punë. Edhe një muaj dhe e lëmë dimrin. Vjen pranvera e rrobave të lehta, ndaj J Brand ka parashikuar tendencën e këtij viti. Xhinset e gjera nga fundi do jenë në modë, kurse ato të ngushtat do duhet t`i fusni diku thellë në dollap deri sa t`i vijë moda sërish. Keto xhinse jane duke bere xhiron e rrjetit dhe pritet te jene xhinset e sezonit te pranveres. Nese jeni duke planifikuar per te mbushur garderoben per sezonin e ri keto xhinse nuk duhet te mungojne. Shikoni fotot me poshte
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729