10 dhuratat ideale qe femrat duhet ti bejne meshkujve… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

10 dhuratat ideale qe femrat duhet ti bejne meshkujve…

10 dhuratat ideale qe femrat duhet ti bejne meshkujve…

Meqe festat e fundvitit po afrojne dhe po kerkoni nje dhurate ideale apo nqs njeriu juaj i zemres ka ditlindjen ne po ju vijme ne ndihme duke ju listuar disa dhurata per te dashurin/en thuaj Nuk eshte e thene qe ju te shpenzoni shume por mjafton edhe dicka simbolike e bere me shume dashuri..Ketu keni nje liste me dhjete dhutata ideale per meshkujt dhe femrat.Shpresoj tju vijme ne ndihme… DHUTATA IDEALE PER MESHKUJT
1- Nje portol do ishte nje ide fantastike
2-Nje bluze e re gjithashtu mund te gezoj kedo
3-Stilolaps (ne varesi te vendit ku punon).
4-Nje set ku permban parfum krem trupi etj
5-Tuta ,bluze apo ndonje cante per palester do te ishte super ide                                                   6-Nje unaze ose aksesor tjeter (meshkujt i pelqejne aksesoret )
7- Mund te rezervoni nje darke ne nje restorant
8-Mund te rezervoni nje vend ku mund te keni pishina dimerore,sauna,jakuzi …Oh sa shume relaks dhe dashuri per te dy ju
9-Nje kollare nese i perdor
10-Nese doni te shpenzoni do ju sygjeroja nje pale kepuce (kepucet jane gjithmone nje super dhurate) DHURATAT IDEALE PER FEMRA
1-Lule lule lule femrat i adhurojne
2-Bizhu (varse me ndonje inicial,vathe etje)    3-Nje cante ato do ta pelqenin pa mase
4-Nje krem hidratues per fytyren
5-Parfumin e saj te preferuar
6-Nje shall te ngrohte do e dashuronin ne kete periudhe
7-Rezervoni nje darke ne restorant dhe surprizojeni me nje unaze ku do e propozoni per martese 🙂                   8-Nje pale taka
9 -Nje fustan qe do deshironit ta vishte kur te dali me ju
10-Nje ide e mire eshte te rezervoni per ate disa trajtime per lekuren apo floket 😉
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729