Ja si të humbni 7KG per 1 JAVE – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja si të humbni 7KG per 1 JAVE

Ja si të humbni 7KG per 1 JAVE

Gjate gjithe javas ju duhet te ndiqni kete diete e cila eshte shume efikase dhe e njejte per te gjitha ditet e javes .Mengjesin dhe dreken mund ta alternoni sipas mundesive qe ju kemi dhene per zevendesim ..

Mengjesi

Nje pjate tershere me kos

ose

1 fete buke te thekur me nje veze te zier pak djathe dhe nje gote qumesht .

Dreka

Gjellra te ndryshme pa yndyre.Mundohuni te shmangni ngrenien e bukes pasi pas ores 2 do te kemi shume veshtiresi ne tretjen e karbohidrateve dhe brumrave

Ose

Nje fileto peshku apo pule .Te dyja keto jane fantastike ,ndaj mund te perzgjidhni ke te doni ..

Darka

Fruta te ndryshme me kanelle dhe mjalte plus nje gote caj jeshil.Naten e pare mund te keni pak veshtiresi por me pas do mesoheni derisa nqs hani pak do ndiheni te ngopura

Gjate gjithe dites duhet te pini 8 gota uje dhe te beni te pakten 30 minuta ecje.Nese ju merr uria gjate tre vakteve kryesore mund te konsumoni nje molle jeshile.

KUJDES:respektoni te treja vaktet dhe te gjitha keshillat edhe rezultatet qe do shikoni do te jene shume te mira ?
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729