Ja si të humbni 5 kg peshë në 7 ditë me dietën BIO… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja si të humbni 5 kg peshë në 7 ditë me dietën BIO…

Ja si të humbni 5 kg peshë në 7 ditë me dietën BIO…

Epo do te thoni ju po cna duhet te dobesohemi tani kur iku vera?! Po ta mendosh mire e keni ju ;P por une do tjy thoja se nje trup i bukur dhe ne forme eshte nje forme per te treguar respekt ndaj vetes. Por mbi te gjtha shendeti i tepert nuk eshte mire as per organizmin. Ndaj kjo diete 7 ditore do tju humbe disa KG shpejt. Epo neser e hene dhe meqe dietat nisin te henen doli fiks fare 🙂
Dita 1
Mengjesi:Pije te Ngrohta (caj ose kafe) , Djathe i bardhe , 2 krahe pule
Dreka:Biftek vietnamez , kos pa yndyr , caj dhe kek i bardhe
Darka:Pule e pjekur
Dita 2
Mengjesi:Pije te ngrohta , omlet , disa copa sallam
Dreka:Trofte e pjekur , karkalec deti , caj ose kafe .
Darka:Veze te ziera shume ,
Dita 3
Mengjesi:Pije te ngrohta , sallam pule
Dreka:Gjoks pule i pjekur ,
Darka:kokerr molle

Dita 4
Mengjesi:Pije te ngrohta , veze ee rrahura
Dreka:Pule , Caj ose kafe
Darka:Supe Salmoni
Dita 5
Mengjesi:Pije e ngrohte , kos pa yndyr
Dreka:Peshk I pjekur , djathe pa yndyr , caj.
Darka:Biftek
Dita 6
Mengjesi:Pije te Ngrohta (caj ose kafe) , Djathe i bardhe , 2 krahe pule
Dreka:Biftek  , kos pa yndyr , caj dhe kek i bardhe
Darka:Pule e pjekur

Dita 7
Mengjesi:Pije te ngrohta , omlet , disa copa sallam
Dreka:Trofte e pjekur , karkalec deti , caj ose kafe .
Darka:Veze te ziera shume
Urime! Ja dolet! 🙂
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729