Zaimina zbulon për herë të parë fytyrën e vajzës 40 ditëshe...(FOTO) - Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Zaimina zbulon për herë të parë fytyrën e vajzës 40 ditëshe…(FOTO)

Zaimina zbulon për herë të parë fytyrën e vajzës 40 ditëshe…(FOTO)

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari dy muaj më parë u bë nënë e një vajze.
Por deri më tani ajo nuk e kishte zbuluar fytyrën e Klohes së saj me një foto nga dita e parë e ardhjes në jetë.

Pikërisht në këtë ditë të rëndësishme ku festohet për të gjitha femrat, Zai ka ndarë ën Instagramin e saj nëj foto speciale.

Shikoje botën dhe buzëqeshi sepse pa ty ajo nuk do të ishte e mundur. Gëzuar ditën e gruas.Po ndaj me ju foton e parë të ardhjes në jetë të Khloes.’ka shkruar Zaimina.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729