Programi që nxjerr me pikë sa të bukur janë VIP-at me dhe pa MAKEUP...(FOTO) - Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Programi që nxjerr me pikë sa të bukur janë VIP-at me dhe pa MAKEUP…(FOTO)

Programi që nxjerr me pikë sa të bukur janë VIP-at me dhe pa MAKEUP…(FOTO)

Daljet pa Makeup te vipave shqiptare jane te pakta dhe te rralla por ne kemi siguruar disa foto te tyre dhe nepermjet nje programi kompjuterik xing.al ka kryer nje testim nepermjet nje programi kompjuterik se kur jane me te bukura vajzat e showbizit kur jane me make up apo pa makeup. Rezultatet jane befasuese pasi disa prej tyre jane shume me te bukura pa makeup dhe kane marr rezultatet me te mira. Rezultatin maksimal e ka marr Marina Vjollca kur eshte me makeup afer 10. Me poshte keni te gjitha fotot krahasuese te vajzave. Ju si mendoni kur jane me te bukura?
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729