I patë FOTOT, tani shikoni VIDEOT! Ja si ecte Bleona me fustanin që e talli gjithë bota… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

I patë FOTOT, tani shikoni VIDEOT! Ja si ecte Bleona me fustanin që e talli gjithë bota…

I patë FOTOT, tani shikoni VIDEOT! Ja si ecte Bleona me fustanin që e talli gjithë bota…

Këngëtarja Bleona Qereti u bë emri më i komentuar në mediat tona dhe ato të huaja pas festës së mbrëmshme, e cila u mbajt në kuadër të ‘Oscars’ dhe ku këngëtarja shqiptare u komentua për keq..

Ajo, kishte zgjedhur që të vishet me rrjetë ashtu siç gjithmonë ka preferuar të dalë në evente të tilla, kaq të rëndësishme.

Fotografitë e shkrepura mbrëmë u shëtitën në duart e të gjithve por këngëtarja shqiptare nuk u mjaftua me kaq dhe ka publikuar edhe video duke ecur me kokë lartë dhe gjoks krejtësisht të ekspozuar.

Në vazhdim ju sjellim disa prej tyre.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729