Uncategorized – Page 2 – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Uncategorized

Ja si të shpëtoni nga barku i VARUR në vetëm 10 DITË…(receta)

Ja si të shpëtoni nga barku i VARUR në vetëm 10 DITË…(receta)

Kur bëhet fjalë për rënie në peshë, e para që ju duhet të keni është vullneti i fortë për ta arritur atë që dëshironi dhe më pas të bëni kombinimin e duhur të një diete të shëndetshme dhe aktivitet fizik. Nëse ushqeheni keq, yndyra akumulohet kryesisht […]

Nuk do ta besoni se sa vjece është Rudina Magjistari;Do të habiteni

Nuk do ta besoni se sa vjece është Rudina Magjistari;Do të habiteni

Rudina Magjistari eshte prezantuesja qe na shoqeron cdo pasdite me emisionin e saj ne TV KLAN. Ajo e ka nisur karrieren e saj qekur ka qene fare e re dhe duket se koha nuk ka kaluar per ate shprehet keshillabukurie. Flasim ketu per pamjen e […]

Ema Andrea: Ja cfarë ndërhyrje kam bërë ne fytyrë…(foto)

Ema Andrea: Ja cfarë ndërhyrje kam bërë ne fytyrë…(foto)

Aktorja e njohur Ema Andrea ka qenë e përfolur kohët e fundit për shkak të romancës së saj të re dhe gjithashtu për problematikën e Teatrit Kombëtar. Por e ftuar në emisionin “Cover”, Ema është pyetur për operacionet plastike. Aktorja është shprehur se gjithnjë kujdeset për veten […]

Rita Lati revoltohet kur dikush i tha vajzës së saj:Më e mirë e ëma se e bija;Ja si reagoi ajo Rita

Rita Lati revoltohet kur dikush i tha vajzës së saj:Më e mirë e ëma se e bija;Ja si reagoi ajo Rita

Rita dhe Roza Lati nënë e bijë janë vërtet shumë të talentuara në profesionet e tyre respektive. Ditën e sotme Roza hapi një live në praninë e nënës së saj Ritës dhe komentet ishin të shumta shprehet keshillabukurie. Ndër to ishte edhe dikush që shkruan […]

Nora Istrefi poston foto nga fëmijëria; nuk do ti besoni kur ta shikoni si dukej

Nora Istrefi poston foto nga fëmijëria; nuk do ti besoni kur ta shikoni si dukej

Instagrami është një vend shumë i mirë për të parë se çfarë bëjnë personazhet e njohur për çdo ditë, por është gjithashtu edhe një platformë shumë e gjetur për të njohur të shkuarën e personazheve që aq shumë duam për aq kohë sa këta të […]

E mbani mënd Oltën e Big Brother;Shikoni si është transformuar…(foto para pas)

E mbani mënd Oltën e Big Brother;Shikoni si është transformuar…(foto para pas)

Olta Sheta ka qenë ndër konkurrentet më të përfolura të reality show-t “Big Brother”. Asokohe ajo njihej si rivale e Bertinës, për shkak të lojës dhe situatave të krijuara gjatë spektaklit. Gjithnjë një femër tërheqëse, Oltën e mbajmë mend me flokët e zinj dhe format […]

Nuk do ta besoni dot sa vjece eshte Enca Haxhia…(foto)

Nuk do ta besoni dot sa vjece eshte Enca Haxhia…(foto)

Është një ndër këngëtaret e reja që ka marrë vëmendjen e publikut shumë gjatë vitit të kaluar. Këngët e punuara mirë por edhe paraqitja e saj kanë bërë që emri Enca Haxhia të ngjitet shpejt në treg. Ndër veshjet e saj kryesojnë ato si një ‘vajzë […]

Receta me vaj ulliri dhe qumesht per rritjen deri 10 cm te flokeve;Do te habiteni nga rezultati

Receta me vaj ulliri dhe qumesht per rritjen deri 10 cm te flokeve;Do te habiteni nga rezultati

Deshironi qe floket tuaj tju rriten me shpejt? I keni te shkurter dhe sjeni te kenaqur me gjatesine e tyre? E kush nuk i do do te thonit ju. Une do tju prezantoj nje maske e cila do tju ndihmoje shume. Perbersit jane lehtesisht te […]

Nuk do ta besoni dot se sa vjece është Xhemi Shehu….(foto)

Nuk do ta besoni dot se sa vjece është Xhemi Shehu….(foto)

Xhemi eshte nje nga prezantueset me te mira dhe me te dashura per publikun. Kohet e fundit ne emisionim qe ajo drejton “Portokalli” ka treguar qe ka talent edhe ne aktrim. Xhemi i ka hyr shume heret televizionit qe ne moshen 20 vjecare. E ftuar […]

Ja sa vjece bëri sot Aurela Hoxha;Urimi i nënës së saj do tju lërë pa fjalë…(foto)

Ja sa vjece bëri sot Aurela Hoxha;Urimi i nënës së saj do tju lërë pa fjalë…(foto)

Blogerja e njohur Aurela Hoxha është bërë e njohur 10 vite më parë në emisionin e Ardit Gjebresë, “E diela Shqiptare”. Sot në fakt ajo është ndër vajzat më të njohura, dhe më të ndjekura në rrjetet sociale.Gjithsesi, bukuroshja brune, si çdo njeri në këto […]

Eli Fara,Aurela Gaçe dhe Dashnor Diko kendojnë se bashku;Do tju kënaqin shpirtin…(video)

Eli Fara,Aurela Gaçe dhe Dashnor Diko kendojnë se bashku;Do tju kënaqin shpirtin…(video)

Aurela Gaçe,Dashnor Diko dhe Eli Fara jane tre kengetar qe jane shume te preferuar ne Shqiperi. Ata kane drekuar per qejfin e tyre dhe ia kane marre edhe kenges. Ja cfare shkruan Aurela ne facebook  “Balluket e ballit #Vlora U takua grupi Mbreme edhe e Beme […]

Ja komenti PIKANT që Luana Vjollca i bën kunatës së saj…(foto)

Ja komenti PIKANT që Luana Vjollca i bën kunatës së saj…(foto)

Lidhja mes Luana Vjollcës dhe Krenar Çoçaj është një nga lidhjet më të komentuara momentalisht në showbizin shqiptar. Edhe pse deri tani askush nga ta nuk e ka mohuar apo pohuar që janë bashkë ata janë parë nën shoqërinë e njëri tjetrit. E për ta dëshmuar edhe […]

Do të habiteni kur të mësoni sa vjece është Inis Gjoni…(foto)

Do të habiteni kur të mësoni sa vjece është Inis Gjoni…(foto)

Inis Gjoni eshte nje nga regjisoret me te mira ne Shqiperi. Ajo karrieren e saj e ka filluar shume vite me pare si kengetare ndersa me vone ajo ka zgjedhur te studioj per regjisure. Sot ajo eshte nene e nje vajze dhe nje grua ne […]

Dua Lipa i merr të dashurin Rita Orës;Ja kush është ai…(foto)

Dua Lipa i merr të dashurin Rita Orës;Ja kush është ai…(foto)

Rita Ora dhe Dua Lipa jane dy kengetaret nga Kosova te cilat kane prekur skenat nderkombetare te muzikes. Dy vajzat duhet te ishin mbeshtetese te njera tjetres por ne fakt ka ndodhur krejt e kunderta. Me rastin e 10 vjetorit te pavarsise se Kosoves, Rita […]

Horoskopi i Dashurisë 2018;Parashikimet për jetën tuaj të dashurisë

Horoskopi i Dashurisë 2018;Parashikimet për jetën tuaj të dashurisë

Ky lloj horoskopi jep parashikime për jetën tuaj të dashurisë. Njerëzit janë krijesa kurioze që duan të dinë gjithçka paraprakisht, dhe padyshim që dashuria është një nga prioritetet në listën e tyre. Nga njëra anë, personat që janë single duan të dinë se çfarë do […]

Ja si duket SOT imazhi i çokollatës kinder;Do habiteni kur ta shikoni sa i bukur është…(foto)

Ja si duket SOT imazhi i çokollatës kinder;Do habiteni kur ta shikoni sa i bukur është…(foto)

Kinder është një nga cokollatat më të mira dhe të preferuara nga fëmijët dhe të rritur. Por ne kemi një kuriozitet se si duket djaloshi bjond sot shprhet keshillabukurie.com . Imazhi i çokollatës “Kinder”, tashmë ka dhe një emër. Ai quhet Josh Bateson, 21-vjeçari anglez, i […]

Luana Vjollca do të marrë një surprizë nga Arbana Osmani sonte;Shikoni foton

Luana Vjollca do të marrë një surprizë nga Arbana Osmani sonte;Shikoni foton

Emisioni i te shtunes mbrema “Dua te te bej te lumtur” nen drejtimin e Arbana Osmanit ka startuar te shtunen e kaluar ne Top Chanel. Protagonistet e ketij emisioni jane njerezit e thjeshte dhe jo te famshem por kete puntate do te jete ndryshe. Te […]

Ja cfarë do të ndodh me fytyrën tuaj nëse aplikoni maskën me sodë buke dhe uthull molle…(bio)

Ja cfarë do të ndodh me fytyrën tuaj nëse aplikoni maskën me sodë buke dhe uthull molle…(bio)

Maskë me mjaltë, sodë buke dhe uthull për heqje të akneve dhe lëkurë plot shkelqim Aknet, rrudhat dhe problemet tjera të lëkurës shpeshherë mund t’ju shërbejnë si burim i pasigurive që i ndjeni. Ka shumë faktorë të cilët ndikojnë në lëkurën tuaj, duke filluar nga […]

Marina Vjollca: Une jam me mira sepse…

Marina Vjollca: Une jam me mira sepse…

Marina eshte vajza bukuroshe e cila ben buje ne cdo dalje te sajen televizive. Kariera e saj ka filluar shumë vite më parë, ku puna e saj e fundit ishte si prezantuese e spektaklit C’èst La Vie. Tani ajo duket se eshte ne nje moment […]

Nuk do ta besoni se sa ka ndryshuar Eni Koçi në 10 vite…(foto para pas)

Nuk do ta besoni se sa ka ndryshuar Eni Koçi në 10 vite…(foto para pas)

Si gjithmonë një nga tiparet e saj dalluese janë flokët e gjata dhe bionde. Dhe keto i zoterin edhe bukuroshja Eni Koci. Ajo ka publikuar së fundmi bashkëpunimin me Genc Prelvukajn, me të cilin është përfolur per nje romance. Ne fakt ne donim te flisnim pak […]
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729