Uncategorized Archives - Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Uncategorized

Maska magjike me 2 përbërës për një fytyrë si bebe…(bio)

Maska magjike me 2 përbërës për një fytyrë si bebe…(bio)

Kjo maske e bere ne shtepi i zhduk te gjitha problemet e fytyres, qe nga shenjat, aknet, rrudhat etj. Nuk eshte e nevojshme te bleni produkte super te shtrenjta bukurie. Ndonjehere mjafton te kombinosh perberesit e duhur dhe te arrini gjera te mrekullueshme per fytyren […]

Receta me vaj ulliri,qumësht dhe sheqer për njollat e fytyrës që po cmënd botën…(bio)

Receta me vaj ulliri,qumësht dhe sheqer për njollat e fytyrës që po cmënd botën…(bio)

Sheqeri, kripa dhe vaji i ullirit nuk janë thjesht ushqime, por mund të përdoren edhe për të pastruar fytyrën. Nëse doni një fytyrë që shkëlqen dhe pa njolla, duhet të përdorni këta produkte… Sheqeri, kripa dhe vaji i ullirit funksionojnë më së miri kur përdoren në […]

Ja sa vjece është moderatorja Alketa Vejsiu…(foto)

Ja sa vjece është moderatorja Alketa Vejsiu…(foto)

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret dhe sipërmarrëset më të njohura në vend. Bukuroshja e ka nisur karrieren e saj shume heret si kengetare,me pas ka punuar ne radio e tani ajo eshte nje nga moderatoret dhe personazhet me te dashur ne Shqiperi. Alketa ka […]

Ja ndryshimi i pabesueshem i Samanta Karavelles (FOTO)

Ja ndryshimi i pabesueshem i Samanta Karavelles (FOTO)

Samnata Karavella eshte nje nga kengetaret me te preferuara ne Shqiperi. Padyshim cdo kenge qe ajo ben kthehet menjehere ne hit. Duke qe se operacionet plastike po bejne shume buje kohet e fundit ne do e prekim edhe tek Samanta kete teme. Dihet qe me […]

Ami merr dhuraten surprize per vajzen e saj ne prag te lindjes…(foto)

Ami merr dhuraten surprize per vajzen e saj ne prag te lindjes…(foto)

59 Vetëm pak kohë dhe Amarda Toska do të mbajë në krah vajzën e saj. Ndërkohë moderatorja dhe sipërmarrësja e njohur është duke përgatitur gjithçka për mirëseardhjen e vogëlushes. Ami nuk e ka zbuluar ende emrin që do i venë bebit edhe pse ka garantuar […]

E mbani mend Gerten e Big Brother;Ja cfarë operacioni plastik ka bere ajo dhe shikoni sa ka ndryshuar…(foto)

E mbani mend Gerten e Big Brother;Ja cfarë operacioni plastik ka bere ajo dhe shikoni sa ka ndryshuar…(foto)

Ra në sy për pamjen dhe natyrën e saj të qeshur në lojën e “Big Brother 9”, ndërkohë që pranoi të luante çift me Denisin nga Elbasani, djalin që e njohu në audicione. Por, para shume kohesh që loja ka përfunduar, pasi u bë çift për […]

Vipat e bllokut demaskojne keq Luana Vjollcen;Ja cfare i kane bere

Vipat e bllokut demaskojne keq Luana Vjollcen;Ja cfare i kane bere

Faqja Vipat e Bllokut jane bere makthi i te gjithe vipave. Cdo dite ata demaskojne ata personazhe publik qe kane bere operacione plastike apo ndryshime shume te dukshme. Pre kete here e kesaj faqeje ka rene moderatorja Luana Vjollca me nje foto para dhe pas […]

Nuk do ta besoni se sa vjec eshte Ardit Gjebrea; Do te habiteni

Nuk do ta besoni se sa vjec eshte Ardit Gjebrea; Do te habiteni

Ardit Gjebrea eshte padyshim nje nga personazhet me te dashur ne shqiperi. Arditi e ka nisur karrieren e tij qe kur ka qene fare i ri. Mund te themi qe ai eshte nje showman sepse di ti bej te gjitha, te prezantoj, kendoj, te bej […]

Shndërrohet aktorja shqiptare..Nuk do e njihni me kete foto

Shndërrohet aktorja shqiptare..Nuk do e njihni me kete foto

Anais eshte mbesa e dy kengetareve Ingrid dhe Inis Gjoni. Ana Lika është një ndër aktoret më të drejtpërdrejta të showbiz-it shqiptar. Ajo flet hapur dhe pa doreza edhe kur bëhet fjalë për jetën e saj private. Ana eshte vertet nje vajze bukuroshe por ne […]

5 SEKRETE bukurie të mrekulluesheme nga Egjipti

5 SEKRETE bukurie të mrekulluesheme nga Egjipti

Gratë egjiptiane gjithmonë kanë pasur varësi ndaj elementeve natyrore për bukurinë e tyre të përjetshme. Gruaja më e famshme në kohët e lashta ishte Kleopatra, e cila ishte e famshme për bukurinë e saj të mahnitshme. Këtu janë disa nga sekretet e bukurisë së Kleopatrës. […]

Ja si të dilni në fotografi si modele të vërteta…6 RREGULLA të arta

Ja si të dilni në fotografi si modele të vërteta…6 RREGULLA të arta

Ka shumë njerëz që në foto janë më të pashëm se në realitet dhe e kundërta. Trupi i njeriut është një instrument dhe duart janë gjithmonë për t’u mbajtur diku, këmbët për të ecur dhe sytë për të parë. Çfarë bën diferencën? Ne mund t’i fshehim […]

E pabesueshme sa diferencë në moshë ka Armina dhe Shkelzeni;Do të habiteni

E pabesueshme sa diferencë në moshë ka Armina dhe Shkelzeni;Do të habiteni

Shkelzeni djali i ish kryeministrit Sali Berisha eshte ne nje marrdhenie dashurie me blogeren Armina Mevlani. Te dy shume te dashuruar me njeri tjetrin ata here pas here publikojne foto nga jeta e tyre e perditshme. Edhe pse me nje diference shume te madhe ne […]

Arbana Osmani prezantuesja e portokallisë? Ja cfarë shkruan ajo…(foto)

Arbana Osmani prezantuesja e portokallisë? Ja cfarë shkruan ajo…(foto)

Portokallia, formati me i njohur starton sot ne Top Channel ne oren 21:00. Ditet e fundit eshte perfolur shume se kush do te prezantoje kete sezon Portokalline por ende nuk kemi nje pergjigje. Arbana Osmani ka publikuar ne instagramin e saj nje foto me dy […]

Shikoni si e ka shndëruar shtatzania Adelina Tahirin…(foto)

Shikoni si e ka shndëruar shtatzania Adelina Tahirin…(foto)

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi.Së fundmi ka qenë e përfolur për fejesën e tij me biznesmenin 50 vjeçar, për të cilën pati reagime […]

Ish e dashura e Noizyt kërcen e shfrenuar mes meshkujve dhe mamaja e saj bën sehir…(video)

Ish e dashura e Noizyt kërcen e shfrenuar mes meshkujve dhe mamaja e saj bën sehir…(video)

Nene e bije,Kristiana Saxobeat dhe Kristina Aguilera sic njihen edhe me emrin e  artit duket se i pelqen shume jeta e nates dhe nuk lene rast pa e humbur. Naten e djeshme ato kane festuar se bashku ne ditelindjen e nje mikut te tyre dhe […]

Ne muajin e 8-të të shtatëzanisë dhe pa pikë grimi në fytyrë Floriana Garo habit me pamjen/ foto

Ne muajin e 8-të të shtatëzanisë dhe pa pikë grimi në fytyrë Floriana Garo habit me pamjen/ foto

Ish-moderatorja e Tv Klan, Floriana Garo është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të gëzojë edhe statusin e adhurueshëm: nënë. Bukuroshja pret fëmijën e parë, një vajzë dhe aktualisht është në muajin e tete të shtatzanisë. Megjithatë, Garo nuk ka zgjedhur të pushojë […]

Ami është më e madhe në moshë se Ermali;Ja sa vite diferencë kanë nga njëri tjetri…(foto)

Ami është më e madhe në moshë se Ermali;Ja sa vite diferencë kanë nga njëri tjetri…(foto)

Amarda, balerina e më pas prezantuesja e spektaklit “Portokalli” u dashurua me mjeshtrin e batutës, Ermal Mamaqi. Një lidhje e cila deri tani ka kaluar në shumë sfida, por që askund dashuria e tyre nuk është lëkundur. Tanimë ata jane prinder te një djali dhe […]

Zgjidh 1 DIELL dhe mëso se si do jetë e ardhmja juaj në para dhe dashuri…

Zgjidh 1 DIELL dhe mëso se si do jetë e ardhmja juaj në para dhe dashuri…

Provojeni tani! Zgjidhni një nga këto diej që të zbuloni tiparin më pozitiv që dielli i jep personalitetit tuaj: Dielli i parë: Gjithmonë ju mendoni pozitivisht. Shih botën me ngjyrë dhe gota është gjithmonë gjysmë e plotë për ju. Ju mund të përballoni fatkeqësitë dhe […]

Receta me vaj ulliri,qumësht dhe sheqer për njollat e fytyrës që po cmënd botën…

Receta me vaj ulliri,qumësht dhe sheqer për njollat e fytyrës që po cmënd botën…

Sheqeri, kripa dhe vaji i ullirit nuk janë thjesht ushqime, por mund të përdoren edhe për të pastruar fytyrën. Nëse doni një fytyrë që shkëlqen dhe pa njolla, duhet të përdorni këta produkte… Sheqeri, kripa dhe vaji i ullirit funksionojnë më së miri kur përdoren në […]

Ja si të shpëtoni nga barku i VARUR në vetëm 10 DITË…(receta)

Ja si të shpëtoni nga barku i VARUR në vetëm 10 DITË…(receta)

Kur bëhet fjalë për rënie në peshë, e para që ju duhet të keni është vullneti i fortë për ta arritur atë që dëshironi dhe më pas të bëni kombinimin e duhur të një diete të shëndetshme dhe aktivitet fizik. Nëse ushqeheni keq, yndyra akumulohet kryesisht […]
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729