Seriale Archives - Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Seriale

Bixhoz me dashurinë/ Shivai i merr shtëpinë ANIKES, ja cdo ndodh nesër…

Bixhoz me dashurinë/ Shivai i merr shtëpinë ANIKES, ja cdo ndodh nesër…

Omkara dhe Rudra dyshojnë se diçka po ndodh mes Shivait dhe Anikës. Ndërkohë Anika dhe Shivai vazhdojnë të grinden dhe Anika e sfidon atë duke i thënë se ai mund të bëjë çdo gjë por ajo nuk do përkulet para tij. Shivai kthehet në shtëpi. […]

Xhensilen nuk e kemi parë asnjëherë keshtu, këngëtarja poston foton e pazakontë…(FOTO)

Xhensilen nuk e kemi parë asnjëherë keshtu, këngëtarja poston foton e pazakontë…(FOTO)

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja më e dashur për publikun tonë.Ajo është e njohur për këngët e saj të suksesshme si dhe për bukurinë dhe stilin e saj.Xhensila është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një […]

‘Bizhoz me dashurine’: Shivai i gjuan me shpulle Omkares, ja cdo te ndodhe te henen

‘Bizhoz me dashurine’: Shivai i gjuan me shpulle Omkares, ja cdo te ndodhe te henen

Teksa Anika dhe Shivai po grinden disa gra hyjnë në shtëpinë e Anikës dhe i bërtasin Shivait. Ai largohet ndërsa Anika i thotë se njerëzit e varfër nuk janë në shitje. Shivai nxehet dhe thotë se do e blejë Anikën e më pas do e […]

‘Bixhoz me dashurine’: Djemte Oberoi i habisnin te gjithe, ja cdo te ndodhe neser

‘Bixhoz me dashurine’: Djemte Oberoi i habisnin te gjithe, ja cdo te ndodhe neser

Omkara dhe Rudra mendojnë se Shivai dhe Anika kanë kimi mes njëri tjetrit. Shivai i thotë se kjo nuk ka për të ndodhur. Gjyshja i thotë se dashuria nuk pyet kur vjen. Pinki dhe Prijanka prezantojnë Anikën me gjyshen. Prijanka lavdëron Anikën dhe thotë se […]

Si ta quaj këtë dashuri: 3 momentet më të bukura që do na mbeten gjatë në kujtesë…

Si ta quaj këtë dashuri: 3 momentet më të bukura që do na mbeten gjatë në kujtesë…

Mikesha sot perfundoi seriali jone kaq shume i dashur dhe i ndjekur. Ashtu si te gjitha ju ndihem e merzitur sepse u afeksionuam shume me kete serial kq te ndjekur. Do te na mungojne pafund shakate e fustangrisures dhe mardhenia e saj me Arnavin. Une […]

Si ta quaj këtë dashuri/ Kushit i del SEKRETI, ja ç’do ndodhë në serinë e fundit

Si ta quaj këtë dashuri/ Kushit i del SEKRETI, ja ç’do ndodhë në serinë e fundit

Kushi i përgjigjet të gjitha pyetjeve të jurisë saktë. Gjithashtu edhe familjarët përgjigjen saktë. Arav i thërret Kushit “mami”. Ajo emocionohet dhe e përqafon. Kushi e kalon këtë fazë me sukses. Arnav shkon e puth Kushin në faqe. Kushi i thotë se dikush mund t’i […]

Seria e fundit e ”Si ta quaj kete dashuri”: KHUSHI shpallet MISS India por…(VIDEO)

Seria e fundit e ”Si ta quaj kete dashuri”: KHUSHI shpallet MISS India por…(VIDEO)

Khushi eshte ngjitur ne skenen e spektaklit dhe ka kaluar ne finale. Arnavi do te terhiqet nga juria sepse ai mendon ta beje garen sa me te drejte. Te gjithe jane duke perjetuar emocionet te medha. Juria ka gati zarfin me emrin e fituesit. Arnavi […]

Si ta quaj kete dashuri: KHUSHI perjashtohet nga MISS India, nderhyn ARNAVI…

Si ta quaj kete dashuri: KHUSHI perjashtohet nga MISS India, nderhyn ARNAVI…

Organizatori i konkursit e përjashton Kushin pasi ajo refuzon të vishet me rroba moderne. Arnav ndërhyn dhe ndryshon rregullat e konkursit.Kushi kalon disa peripeci por nuk ndalet për të realizuar idenë e saj. Arnav i thotë të gjithëve se Kushi është gruaja e tij. Ai […]

Si ta quaj këtë dashuri/ Kushi habitet kur sheh Arnavin në jurine e Miss India

Si ta quaj këtë dashuri/ Kushi habitet kur sheh Arnavin në jurine e Miss India

Kushi ndodhet në konkurs ku të gjitha modelet po praktikojnë ecjen. Kushi vesh taka dhe mundohet të ecë por rrëzohet. Më pas modelet fillojnë të vënë makjazh ndërsa Kushi është e shqetësuar. Juria është gati dhe mirëpresin sponsorin. Ai është Arnav Sing Raizada. Modelet hyjnë […]

”Si ta quaj këtë dashuri”: Khushi rrëzohet në skenën e MISS India…

”Si ta quaj këtë dashuri”: Khushi rrëzohet në skenën e MISS India…

Kushi vendos të marrë pjesë në Miss India. Familjarët e marrin vesh përveç Arnavit të cilit Kushi ja mban të fshehtë. Arnav ndërkohë planifikon ta bëjë Kushin shefen e projektit të dizenjimit në kompaninë e tij. Kushi shkon për audicione dhe sheh vetëm vajza të […]

Java e fundit e serialit: Kushi vendos te marr pjese ne MISS INDIA, nuk ia thote Arnavit…

Java e fundit e serialit: Kushi vendos te marr pjese ne MISS INDIA, nuk ia thote Arnavit…

Kushi e rregullon fustanin por habitet kur dikush sjell 5 të tjera njësoj. Ajo nxehet që humbi kohën kot. Arnav i thotë Kushit se ai nuk ishte duke folur me një vajzë në telefon. Ajo mërzitet pasi mendon se Arnav po tallet me të. Arnav […]

Seritë e fundit të “Si ta quaj këtë dashur”, ja cdo të ndodh nesër…(përmbledhja)

Seritë e fundit të “Si ta quaj këtë dashur”, ja cdo të ndodh nesër…(përmbledhja)

Akash dhe Pajal takohen me të gjithë familjen para se të nisen për në Amerikë. Të gjithë përloten. Akash i thotë Kushit të kujdeset për Arnavin. Akash dhe Pajal largohen. Familja Raizada fillon përgatitjet për Festën e Dritave. Kushi gatuan ëmbëlsirë ladu. Arav do që […]

Si ta quaj këtë dashuri: Nesër zbulohet e verteta e madhe, Arav është djali i…

Si ta quaj këtë dashuri: Nesër zbulohet e verteta e madhe, Arav është djali i…

Shital vendos te largohet nga shtepia se bashku me Aravin,Kushi nga ana tjeter perpiqet ti ndaloje. Arav i tregon Arnavit se ai vjen nga nje jetimore dhe nuk eshte femija biologjik i Shitalit. Arnav ja thote Shitalit te gjitha keto gjera ne prani te gjithe […]

Si ta quaj kete dashuri: Khushi i tregon Arnavit se Arav është djali i tij…

Si ta quaj kete dashuri: Khushi i tregon Arnavit se Arav është djali i tij…

Shital i thotë Kushit se nuk mund ta lërë Aravin dhe është më mirë që Arnav mos ta dijë të vërtetën. Ajo shkon tek shkolla e Aravit. Edhe Kushi niset për atje, Arav është i mërzitur pasi nuk ka baba që të marrë pjesë në […]

Si ta quaj kete dashuri: Kushi merr serish pergjigjen e ADN, Arav eshte djali i ARNAVIT…

Si ta quaj kete dashuri: Kushi merr serish pergjigjen e ADN, Arav eshte djali i ARNAVIT…

Kushi feston për herë të parë Karva Çoth. Ajo dhe Arnav kalojnë çaste romantike. Shital bëhet xheloze kur i sheh. Arnav i bën një surprizë të madhe Kushit. Kushi merr sërish testin e ADN-së dhe shpërthen në lot kur lexon se Arnav është babai i […]

Si ta quaj këtë dashuri, disa detaje ‘pikante’ të javës që vjen…(përmbledhja javore)

Si ta quaj këtë dashuri, disa detaje ‘pikante’ të javës që vjen…(përmbledhja javore)

Arav i kërkon falje Shitalit. Shital e pyet pse e bëri këtë. Arav thotë se donte të takonte babain. Shital i thotë se gjërat nuk shkojnë gjithmonë siç duam por ajo do t’i qëndrojë pranë. Ata përqafohen. Shital shkon në dhomën e ndjenjes ku janë […]

‘Si ta quaj këtë dashuri’: Shital i premton se do i prezantojë babain, Arav zhduket…

‘Si ta quaj këtë dashuri’: Shital i premton se do i prezantojë babain, Arav zhduket…

Arav ka takim me prindër në shkollë por ai nuk dëshiron të shkojë. Shital i thotë se ai duhet të shkojë. Arav thotë se do shkojë por vetëm nëse ajo i tregon kush është babai i tij. Shital i thotë se ajo është mama dhe […]

‘Si ta quaj këtë dashuri’: Arav nuk është djali i vërtetë i Shital, ja cfarë zbulon Kushi…

‘Si ta quaj këtë dashuri’: Arav nuk është djali i vërtetë i Shital, ja cfarë zbulon Kushi…

Tanime ju te gjitha jeni njohur me “Shital” e cila eshte është personazhi më i ri në serialin “Si ta quaj këtë dashuri”. Ajo është shfaqur së bashku me një djalë të quajtur Arav dhe që i ngjan çuditërisht shumë Arnavit. Ajo duket si nje […]

‘Si ta quaj këtë dashuri’: Kushi bën testin e ADN së Aravit dhe mëson të vërtetën e tij…

‘Si ta quaj këtë dashuri’: Kushi bën testin e ADN së Aravit dhe mëson të vërtetën e tij…

Kushi dyshon se Arav është djali i Arnavit kur merr vesh se i vogli është me diabet ashtu si Arnav. Kushi fton Shitalin dhe Aravin të qëndrojnë me ta në shtëpinë Raizada. Kushi pyet Aravin si e ka emrin babi i tij por Arav refuzon […]

‘Sulltanesha Kosem’: Sulltan Ahmeti vdes, ja kush e helmon…

‘Sulltanesha Kosem’: Sulltan Ahmeti vdes, ja kush e helmon…

Nëse e keni ndjekur serialin “Sulltanesha Kosem” që në seritë e para, atëherë me siguri ju kujtohet motra e vogël e Anastasias të cilën ajo e la pas kur u rrëmbye nga njerëzit e sulltanit. Mirëpo pas disa episodeve ajo do të rikthehet sërish, këtë […]
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729