Personazh Archives - Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Personazh

Mashkulli që e donte me shpirt Adelën, e kujton atë në 7 Mars… Ja mesazhi i tij

Mashkulli që e donte me shpirt Adelën, e kujton atë në 7 Mars… Ja mesazhi i tij

Gazetarja dhe një nga vajzat më të njohura të shoëbizit shqiptar Adela Xhamani u nda nga jeta në mënyrë tragjike fundtetorin e shkuar. Një sulm i papritur në zemër i mori asaj jetën në banesën ku jetonte me qera në kryeqytet.Prej asaj ditë të afërm, […]

Ndryshimi drastik i ORIOLA MARASHIT, ja si dukej para 6 viteve…(nuk njihet)

Ndryshimi drastik i ORIOLA MARASHIT, ja si dukej para 6 viteve…(nuk njihet)

Këngëtari Gjergj Kaçinari ka publikuar në rrjete sociale një foto të vitit 2012. Në këtë foto së bashku me Gjergjin është edhe modelja seksi Oriola Marashi. Megjithatë me atë çfarë shohim në këtë foto Marashi ka ndryshuar shumë pamjen e saj. Në këtë foto të […]

Adelina Tahiri tregon për herë të 1 barkun e rrumbullakosur ne muajin e 4…(FOTO)

Adelina Tahiri tregon për herë të 1 barkun e rrumbullakosur ne muajin e 4…(FOTO)

Adelina Tahiri vetëm pak ditë më parë konfirmoi publikisht shtatzëninë e saj të parë. Përmes një postimi në “Instagram” këngëtarja e njohur dha lajmin e bukur se është në pritje të një djali. Në fotot e publikuara në rrjetet sociale Adelina u kujdes që të […]

Rasheli na prezanton të dashurin por ka dicka që nuk shkon / foto

Rasheli na prezanton të dashurin por ka dicka që nuk shkon / foto

Ajo është një nga vajzat me format trupore më bombastike  është përfolur gjatë në media dhe duket qe ekrani dhe teleshikuesit e duan. Rashel Kolaneci, ish velina e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin ka provokuar rrjetin me një video ku duket se prezanton të dashurin e […]

E dini sa vjeç është Vera Grabocka? Nuk do ta besoni…

E dini sa vjeç është Vera Grabocka? Nuk do ta besoni…

Sa vjeç mendoni se është Vera Grabocka? Të gjithë e dimë se nuk është aspak etike të flitet për moshën e një gruaje në nivel shifrash, por është e pamundur të mos e përmendesh Verën si shembull të ‘rinisë së përjetshme.’ Energjia e saj dhe […]

Miriami dedikim dashurie Albanit, ja si e therret ajo…

Miriami dedikim dashurie Albanit, ja si e therret ajo…

Këngëtari i dashur për publikun shqiptar Alban Skënderaj për tre ditë më radhë ka mbushur plot sallën e Pallatit të Kongreseve, ndërsa ka ngritur në këmbë një publik të tërë me perfomancën e tij. E ditën e sotme, këngëtarja Miriam Cani ka bërë një dedikim […]

Edhe Bleona shkëlqeu në ndarjen e cmimeve OSCAR, ky fustan do tju lër pa mend/ foto

Edhe Bleona shkëlqeu në ndarjen e cmimeve OSCAR, ky fustan do tju lër pa mend/ foto

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka marrë pjesë në eventin e ndarjes së çmimeve “Oscar” dhe si gjithmone ka arritur te marre vemendjen e te gjitheve per paraqitjen e saj ne after party-n e ceremonise. Por besoj te gjitheve u ka shpetuar fustani me te cilin […]

Valbona Selimllari nuk e fsheh më vajzën e saj; Shikoni sa është rritur ajo/ foto

Valbona Selimllari nuk e fsheh më vajzën e saj; Shikoni sa është rritur ajo/ foto

Misi i parë shqiptar Valbona Selimllari ka qenë gjithnjë mjaft e rezervuar sa i përket jetës së saj private dhe postimet me femijet kane qene shume sporadike, te rralla per te mos thene qe nuk kemi pas asnje informacion per ta deri para pak kohesh. […]

Luana e bën sërish: shikoni cfarë mesazhi i jep të gjitha femrave

Luana e bën sërish: shikoni cfarë mesazhi i jep të gjitha femrave

E ku ka më mirë kur femrat mbështesin femrat. Këtë mesazh ka dhënë edhe Luana me anë të një postimi në Instagram. “Kur femrat mbeshtesin njera – tjetren gjera te pabesueshme ndodhin!”, -shkruan moderatorja dhe këngëtarja. Me siguri Luana këtë postim duhet ta ketë për […]

Adelina Ismaili tregon sekretin e saj për buzë të bukura dhe joshëse…

Adelina Ismaili tregon sekretin e saj për buzë të bukura dhe joshëse…

Pas një pauze të gjatë nga shtatzënia dhe lindja e fëmijës së parë, Uliksit, Adelina Ismaili u rikthye në një koncert në Gjakovë dhe në shumë intervista televizive.Edhe pse tregon se jeta e saj ka ndryshuar krejtësisht tani, pasi i gjithë fokusi është tek i […]

Big Mama na prezanton motrën, do të habiteni nga ngjashmëria e tyre/ foto

Big Mama na prezanton motrën, do të habiteni nga ngjashmëria e tyre/ foto

Big Mama është ndër këngëtaret më të dashura për publikun dhe se fundmi shume  e Big komentuar per format e saj fizike qe pas humbjes se peshes eshte me ne forme se kurre.Kujtojme qe pak kohë më parë ajo bëri një operacion në stomak për […]

Flet Eneda Tarifa: Jeta ime e re pas ndarjes nga bashkëshorti…

Flet Eneda Tarifa: Jeta ime e re pas ndarjes nga bashkëshorti…

Eneda Tarifa u vendos në qendër të medias pas ndarjes nga partneri i saj Erion Zaloshnja pas 18 vitesh bashkë. Intervista e saj e fundit duket se konfirmoi gjithë sa u tha pasi vetë 35-vjeçarja iu referua si kapitull i mbyllur i së shkuarës marrëdhënies […]

Nuk do ta besoni sa vjec eshte ELI FARA/ foto

Nuk do ta besoni sa vjec eshte ELI FARA/ foto

Ajo është një nga këngëtaret që vështirë se plaket…e bukur, plot sharm e elegante mbetet gjithnjë. Eli Fara, këngëtarja aq shumë e dashur për publikun dhe Zoti e ka bekuar me nje rini te perjetshme.  Dhe po tju themi moshen e saj zor se do […]

Ja kush janë femrat VIP që i kanë rezistuar kohës, mbi 40 vjec por duken si 20…(FOTO)

Ja kush janë femrat VIP që i kanë rezistuar kohës, mbi 40 vjec por duken si 20…(FOTO)

Prej vitesh i shohim në ekranet tona dhe na duket sikur ato kanë qenë gjithmonë aty, po aq të bukura dhe sharmante. Rinia e përhershme është tipari i tyre i përbashkët. Edhe pse mbi supet e tyre mbajnë më shumë se 40 vjet, ato janë […]

Luana Vjollca nxjerr barkun komplet jashtë dhe fshin foton…(pamjet)

Luana Vjollca nxjerr barkun komplet jashtë dhe fshin foton…(pamjet)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca duket super tunduese me këtë veshje të bardhë të ngjitur pas trupit. Moderatorja sexy është bërë nostalgjike dhe ka ndarë një foto të realizuar nga koha e përgatitjes së emisionit ‘Shiko kush luan’ që tashmë e ka mbyllur sezonin e tij të […]

E mbani mend ”NOCEN“ e Big Brother?! Ja ndyshimi i saj drastik në 10 vite…(FOTO)

E mbani mend ”NOCEN“ e Big Brother?! Ja ndyshimi i saj drastik në 10 vite…(FOTO)

Noçja është një ndër figurat e pavdekshme të Big Brother, pasi edhe pse kanë kaluar 9 vite nga edicioni i parë, rrallë njerëz mund të kenë harruar karakterin e saj çapkën dhe moskokëçarës. Najada Konomi është akoma shumë e lidhur me artin pasi në profilin e saj […]

AMI merr dhuratën e parë për vajzën e saj, do të mrekulloheni…(FOTO)

AMI merr dhuratën e parë për vajzën e saj, do të mrekulloheni…(FOTO)

Ami eshte ne ditet e fundit te shtatezanise dhe tani jane te aferta ditet kur vajza e saj do te lind. Ami po behet gati edhe per pergatitjet, veshjet dhe gjithca tjeter qe ka te beje me ardhjen ne jete te vajzes se saj. Sot […]

7 VIPAT shqiptare që kanë bërë operacion gjoksin, edhe pse nuk e pranojnë…(FOTO)

7 VIPAT shqiptare që kanë bërë operacion gjoksin, edhe pse nuk e pranojnë…(FOTO)

Flitet shume per operacionet plastike te Vipave shqiptare. Duke filluar qe nga opercionet dhe nderhyrjet ne fytyre deri ne operacionet e gjoksit apo pjese te tjera te trupit. Shume prej vipave nuk i pranojne keto nderhyrje por jane te dukshme dhe nuk kemi pse te […]

Çfarë i ka bërë vetes Luana Vjollca, befason me pamjen e saj…(FOTO)

Çfarë i ka bërë vetes Luana Vjollca, befason me pamjen e saj…(FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca nuk i ndal surprizat për fansat e saj.  Pasi surprizoi me foton pa make up ajo ka ndarë në rrjetet sociale një tjetër foto ku duket natyrale por ka zbulaur dhe një sekret të vogël. Modeli i flokëve, që nuk dihetë nëse […]

Njihuni me kunatën bukuroshe të XHENSILES, ja si ja shprehin dashurinë njera tjetrës…(FOTO)

Njihuni me kunatën bukuroshe të XHENSILES, ja si ja shprehin dashurinë njera tjetrës…(FOTO)

Të gjithë i ndjekim dhe i duam shumë Besin dhe Xhensilen si një nga ciftet më të dashur të ekranit shqiptar. Xhensila është shume e lidhur me familjen e Besit gjë që bie në sy nga mardhënia e saj me Ijen por a e dini […]
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729