Dieta – Page 2 – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Dieta

Ja si të hiqni 1 KG ne JAVË me dietën e ujit…

Ja si të hiqni 1 KG ne JAVË me dietën e ujit…

DIETA e UJIT per te hequr 1 KG ne JAVE… Dieta e ujit është efikase për të rënë në peshë të paktën 1 kilogram në javë. Në mëngjes një gotë e madhe e ujit apo çajit apo lëngu natyral. Fruta dhe lëngje mund të hani […]

Ja si te humbi 3 KG peshe ne 3 dite…(dieta e emergjences)

Ja si te humbi 3 KG peshe ne 3 dite…(dieta e emergjences)

Mikesha ja si te humbi 3 KG peshe ne 3 dite… Shmangni sheqerin, kripën, makaronat dhe ushqimet e tjera që janë të dëmshme dhe plotë kalori, patatet e skuqura, ushqime të skuqura, mishin me yndyrë dhe pijet e gazuara. DITA E PARË Mëngjesi: Dy vezë […]

Dieta e EMERGJENCES 4 KG ne 3 DITE…

Dieta e EMERGJENCES 4 KG ne 3 DITE…

Dieta e EMERGJENCES 4 KG ne 3 DITE… Keni një eveniment të rëndësishëm këtë javë, por fustani që keni zgjedhur për të veshur nuk ju qëndron mirë, sepse keni shtuar disa kilogramë? Kjo nuk duhet të shërbejë si një pengesë për të mos qenë pjesë […]

Ja si te humbni peshe ne 6 hapa…

Ja si te humbni peshe ne 6 hapa…

Ja gjashtë këshilla të vlefshme, për të humbur disa kilogramë, pa mbajtur asnjë lloj diete. 1) Nëse fle më shumë peshon më pak .Nëse flini një orë më shumë se zakonisht, kjo do t’ju ndihmojë të humbni 6 kg në një vit. Në këtë përfundim […]

Dieta e emergjences!

Dieta e emergjences!

 Humbisni 5-7 kg ne jave me “Dieten e supes” Eshte bere si shprehje qe te gjithe e perdorin “neser filloj dieten”. Por sa neser e neser kane kaluar dhe ju akoma nuk e keni filluar seriozisht. Fjala diete ju tremb dhe mendoni qe do rrini […]

Pija magjike që shkrin dhjamin në zonën e barkut

Pija magjike që shkrin dhjamin në zonën e barkut

Pija magjike që shkrin dhjamin në zonën e barkut Të humburit e kilogramëve mund të jetë e vështirë për shumë prej jush. Ajo çfarë nuk duhet harruar kurrë është që shëndeti gjithmonë duhet të vihet në rend të parë. Jeni më produktiv kur jeni të […]
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729