Celebrities Archives - Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Celebrities

Zaimina zbulon për herë të parë fytyrën e vajzës 40 ditëshe…(FOTO)

Zaimina zbulon për herë të parë fytyrën e vajzës 40 ditëshe…(FOTO)

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari dy muaj më parë u bë nënë e një vajze. Por deri më tani ajo nuk e kishte zbuluar fytyrën e Klohes së saj me një foto nga dita e parë e ardhjes në jetë. Pikërisht në këtë ditë të […]

E imituan në “Portokalli”, ja ndryshimi që bëri menjëherë Rudina Magjistari…

E imituan në “Portokalli”, ja ndryshimi që bëri menjëherë Rudina Magjistari…

Këtë të diel në “Portokalli”, ashtu siç ishte parashikuar, aktori Rezart Veleshnja imitoi moderatoren e njohur të televizionit Klan, Rudina Magjistarin. Moderatorja e cila prezanton çdo ditë emisionin “Takimi i Pasdites” e ka marr me sportivitet imitimin. Madje ajo vendosi që t’i kushtojë më shumë […]

Programi që nxjerr me pikë sa të bukur janë VIP-at me dhe pa MAKEUP…(FOTO)

Programi që nxjerr me pikë sa të bukur janë VIP-at me dhe pa MAKEUP…(FOTO)

Daljet pa Makeup te vipave shqiptare jane te pakta dhe te rralla por ne kemi siguruar disa foto te tyre dhe nepermjet nje programi kompjuterik xing.al ka kryer nje testim nepermjet nje programi kompjuterik se kur jane me te bukura vajzat e showbizit kur jane […]

Prezantueses shqiptare i vjedhin Facebook-un, ja si reagon ajo…

Prezantueses shqiptare i vjedhin Facebook-un, ja si reagon ajo…

Ky nuk është rasti i parë kur një personazhi publik i vjedhin rrjetet sociale. Këtë herë ishte moderatorja e njohur që do përballej me këtë situatë. Atë e ka shqetësuar fakti që personi që i ka hakëruar “Facebook”-un iu ka dërguar mesazhe miqve të saj. […]

E mbani mend Erën tek “Njerëz dhe Fate”? Ja si duket ajo sot…(FOTO)

E mbani mend Erën tek “Njerëz dhe Fate”? Ja si duket ajo sot…(FOTO)

Trajtonte ngjarjet e fenomeneve të viteve ’90 në një mënyrë të tillë sa edhe sot mbahen mend. Seriali “Njerëz dhe Fate” do të ishte një nga serialet më të suksesshëm në Shqipëri, me një kast të mrekullueshëm aktorësh. Një prej këtyre aktoreve mbetet edhe personazhi […]

I patë FOTOT, tani shikoni VIDEOT! Ja si ecte Bleona me fustanin që e talli gjithë bota…

I patë FOTOT, tani shikoni VIDEOT! Ja si ecte Bleona me fustanin që e talli gjithë bota…

Këngëtarja Bleona Qereti u bë emri më i komentuar në mediat tona dhe ato të huaja pas festës së mbrëmshme, e cila u mbajt në kuadër të ‘Oscars’ dhe ku këngëtarja shqiptare u komentua për keq.. Ajo, kishte zgjedhur që të vishet me rrjetë ashtu […]

Perfect Game: Zero to Five in 2 Minute Time

Perfect Game: Zero to Five in 2 Minute Time

It is important to be chic. I love the 2000s because everyone started to love haute couture. I always say: To be well dressed you must be well naked. I am never satisfied with myself and that is what keeps me going – I have […]

Hairstyle Tips & Tricks from Designer Edition

Hairstyle Tips & Tricks from Designer Edition

It is important to be chic. I love the 2000s because everyone started to love haute couture. I always say: To be well dressed you must be well naked. I am never satisfied with myself and that is what keeps me going – I have […]

Tom explains why Trendy Clothing is in style

Tom explains why Trendy Clothing is in style

It is important to be chic. I love the 2000s because everyone started to love haute couture. I always say: To be well dressed you must be well naked. I am never satisfied with myself and that is what keeps me going – I have […]

15 Instagram Trends You Should Follow Today

15 Instagram Trends You Should Follow Today

It is important to be chic. I love the 2000s because everyone started to love haute couture. I always say: To be well dressed you must be well naked. I am never satisfied with myself and that is what keeps me going – I have […]

Things to Let Go Now for a Healthy New Year

Things to Let Go Now for a Healthy New Year

It is important to be chic. I love the 2000s because everyone started to love haute couture. I always say: To be well dressed you must be well naked. I am never satisfied with myself and that is what keeps me going – I have […]

Make It Your Style With the Sporty Red Trend

Make It Your Style With the Sporty Red Trend

It is important to be chic. I love the 2000s because everyone started to love haute couture. I always say: To be well dressed you must be well naked. I am never satisfied with myself and that is what keeps me going – I have […]

Gadget are Causing an Effect Known as FOMO

Gadget are Causing an Effect Known as FOMO

It is important to be chic. I love the 2000s because everyone started to love haute couture. I always say: To be well dressed you must be well naked. I am never satisfied with myself and that is what keeps me going – I have […]

Your Favorite Pizzeria May Not Use Organic

Your Favorite Pizzeria May Not Use Organic

It is important to be chic. I love the 2000s because everyone started to love haute couture. I always say: To be well dressed you must be well naked. I am never satisfied with myself and that is what keeps me going – I have […]

Fine Dining Restaurants to Try Out Before Moving

Fine Dining Restaurants to Try Out Before Moving

It is important to be chic. I love the 2000s because everyone started to love haute couture. I always say: To be well dressed you must be well naked. I am never satisfied with myself and that is what keeps me going – I have […]

Music of the Previous Generations Is Hot Again This Year

Music of the Previous Generations Is Hot Again This Year

It is important to be chic. I love the 2000s because everyone started to love haute couture. I always say: To be well dressed you must be well naked. I am never satisfied with myself and that is what keeps me going – I have […]Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729