Aktualitet – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Aktualitet

5 GABIME ME MAKEUP-IN QË NUK DUHET TI BËNI MË…

5 GABIME ME MAKEUP-IN QË NUK DUHET TI BËNI MË…

Ndodh shpesh që të dukemi më të medh ne moshe se sa jemi konkretisht. Kohën nuk mund ta ndalojmë por ajo që mund të ndalim, janë gabimet që bëni në makeup dhe flokë që ju shtojnë disa vite moshë. Hidhini një sy dhe mbani shënim […]

Gazetari ‘sulmon’ Borën & Ildën: Vishen si për klub striptizmi, jo emision/ foto

Gazetari ‘sulmon’ Borën & Ildën: Vishen si për klub striptizmi, jo emision/ foto

Prej disa javësh tashmë Mustafa Nano drejton emisionin e tij “Provokacija” në ABC News, të martat në mbrëmje ku ai zhvillon monologje dhe rrëfen mendimet e tij rreth fenomeneve të ndryshme. Këtë herë gazetari ka provokuar vërtetë pasi ka pasur në fokus Bora Zemanin dhe […]

Arrestohet dhe dërgohet ne psikiatri Vali Corleone; Arsyeja do tju trondisë…

Arrestohet dhe dërgohet ne psikiatri Vali Corleone; Arsyeja do tju trondisë…

Ka përfunduar në prangat e policisë së Gjilanit, i vetëshpalluri princ, Vali Corleone.Lidhur me këtë ngjarje ka folur zëdhënësi i policisë së Gjilanit në Kosovë Ismet Hashani, i cili është shprehur se arrestimi i tij është bërë pas një marrëveshje me prindërit e tij.“Po mund […]

Mesazhi i Miriamit për Albanin që i emocionoi të gjithë/ video

Mesazhi i Miriamit për Albanin që i emocionoi të gjithë/ video

Per Alban Skënderaj mund të themi pa frikë që është artisti i parë që solli një frymë të re në muzikën shqiptare. Kantautori i njohur ka vendosur të kremtojë 15 vitet e para të karrierës së tij në një koncert recital që mbushi plot e […]

‘Ske as turp as shije’: Ja cfarë shkruajnë mediat e huaja pë Bleonën

‘Ske as turp as shije’: Ja cfarë shkruajnë mediat e huaja pë Bleonën

Prania e këngëtares shqiptare në ‘after party-n’ e organizuar nga Vanity Fair pas ndarjes së çmimeve Oskar ka çuditur mediat botërore.Beleona Qeretti i ka ushtuar një artikull turpërues dhe gazeta kroate “Jutarnji list”.‘Kjo zonjë nuk ka shije e as turp, aktoret u bënë gati për […]

Bleona skandalizon me veshjen në ‘OSCAR’, tregon me shumë se cduhet/ foto

Bleona skandalizon me veshjen në ‘OSCAR’, tregon me shumë se cduhet/ foto

Pas përfundimit të eventit më të rëndësishëm të ndarejs së çmimeve Oscar 2018, në tapetin e ku parakaluan vipat ku u organizua një ‘afterparty’ i organizuar nga Vanity Fair në Los Angeles. Ajo që la gojëhapur të gjithë ishte parakalimi i Bleona Qeretit, e cila dhe […]

10 vajzat e famshme shqiptare qe kane ngjashmeri te frikshme me princeshat e perrallave

10 vajzat e famshme shqiptare qe kane ngjashmeri te frikshme me princeshat e perrallave

E keni vënë re se disa njerëz kanë një ngjashmëri të frikshme me personazhe të ndryshme të animuar, kartona apo princesha të Disney?Më poshtë do të keni mundësinë të gjeni 10 personazhe femra, të njohura shqiptare, të renditura nga Xing.al, si dhe ngjashmëritë e tyre […]

Emocione te forta në koncertin e Alban Skënderaj: Ndodh propozimi për martese LIVE/ video

Emocione te forta në koncertin e Alban Skënderaj: Ndodh propozimi për martese LIVE/ video

Mbreme u mbajt koncerti recital i Alban Skenderaj qe pervec se ishte nje sukses i garantuar kishte sh shume supriza.Surpriza ishte kur djali i propozoi martesë vajzës në sytë e 2000 spektatorëve. Ti ke sytë me të cilat dua të shoh botën– ishin fjalët e […]

Vipat e Bllokut demaskojne LIVE në emision Zogun e Tiranës: Ja çfarë operacionesh ke bërë

Vipat e Bllokut demaskojne LIVE në emision Zogun e Tiranës: Ja çfarë operacionesh ke bërë

Ai është shndërruar në një personazh të njohur për shkak të faqes së tij në rrjete sociale ku tregon foto të vipave që kanë kryer ose jo operacione plastike. 20-vjeçari Stiliano Kanani administratori i faqes “Vipat e Bllokut” ka qenë i ftuar në “Ditë e […]

Doktor Flori do te fesonte ditëlindjen sot; Ja dhurata e Landit

Doktor Flori do te fesonte ditëlindjen sot; Ja dhurata e Landit

Vokalisti i grupit “West Side Family” Landi lajmëroi mbrëmjen e djeshme se për ditëlindjen e të ndjerit Dr.Flori kishin përgatitur një dhuratë.Gjatë ditës së sotme Landi e zbuloi dhuratën. Ai ka shkruar në rrjete sociale se do të jenë video të reja të cilat do […]

Ameli po shijon borën; Miriami poston foton e adhurueshme

Ameli po shijon borën; Miriami poston foton e adhurueshme

E kush nuk e shijoi kete boren qe erdhi si dhurate ne fund te dimrit per te na gezuar te gjithve. Këngëtarja Miriam Cani publikon shpesh momente të ëmbla me vogëlushen e saj Ameli.Këtë herë ajo ka treguar përmes një foto në rrjete sociale sesi […]

Ish burri i Jonida Maliqit përfshihet në sherrin e përgjakur; arsyeja një vajzë

Ish burri i Jonida Maliqit përfshihet në sherrin e përgjakur; arsyeja një vajzë

Ndonëse mendohet që një sherr i madh të ketë ndodhur gjatë fundjavës në një nga clubet e Tiranës, “Gazeta Express” e ka publikuar sot ngjarjen nga burime të tyre ekskluzive. Këto burime tregojnë se në zonën ekskluzive të një clubi në Tiranë, një konflikt midis […]

Bora e parë në Tiranë: Ja si e shijuan Vipat/ foto

Bora e parë në Tiranë: Ja si e shijuan Vipat/ foto

E ndersa e shihnim motin neper telefona akoma na dukej e pabesueshme ajo shenja e bores qe thuhej se do te binte ne Tirane. Epo mesa dukej bora ishte shume afer nehs e nuk mbeti me i madh e vogel qe te pakten nuk i […]

Albërie Hadërgjonaj nuk njihet nga operacionet plastike, fotoja e fundit na la pa fjalë

Albërie Hadërgjonaj nuk njihet nga operacionet plastike, fotoja e fundit na la pa fjalë

Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret me më së shumti vite në skenë.Por, edhe përkundër këtij fakti, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re.Mjafton të shohim një foto të saj që të bie në sy bukuria dhe format e saj trupore.Albëria është shumë aktive […]

9 sekrete si të dalloni një parfum origjinal nga një fallco/ foto

9 sekrete si të dalloni një parfum origjinal nga një fallco/ foto

Parfumet janë pjesë e aksesoreve të bukurisë dhe pjesë e ditës të pothuajse çdo personi. Mirëpo jo të gjithë arrijnë të dallojnë një parfum fals nga një origjinalë dhe shpesh bëhen viktima të tregtarëve, që e sheshin. Nuk është për tu habitur fakti se sado […]

6 mënyra si ti beni meshkujt të cmenden pas jush…

6 mënyra si ti beni meshkujt të cmenden pas jush…

Edhe pse çdo mashkull ka shije të ndryshme për femrat, ekzistojnë disa gjëra të cilat ata i duan t’i shohin në trupin e femrës.Meshkujt zakonisht në trupin e femrës i tërheqin karakteristikat të cilat tregojnë shëndet të mirë dhe plleshmëri. 1.Bel të hollë dhe ije […]

Rrënqethëse: Humbi familjen ne aksident, Evisa Preka mëson sot të vërtetën

Rrënqethëse: Humbi familjen ne aksident, Evisa Preka mëson sot të vërtetën

Mbrëmja e kaluar ka qenë nata më e trishtë dhe më traumatizuese për Ervisa Prekën. Sipas “Balkanweb”, 37-vjeçarja e cila ndodhet ende në spitalin rajonal të Durrësit ka mësuar nga babai i saj se tre fëmijët dhe bashkëshorti nuk jetojnë më pasi humbën jetën në […]

Brenda shtëpisë së Adelina Tahirit; Pamje nga apartamenti super luksoz…

Brenda shtëpisë së Adelina Tahirit; Pamje nga apartamenti super luksoz…

Disa dite me pare këngëtarja shumë e komentuar së fundmi për martesën me milionerin maqedonas dhe gjithashtu shtatezanine e saj , Adelina Tahiri bleu shtëpi të re të cilën e tregoi me anë të një postimi në Instagram. Shtepia dukej e madhe por akoma nuk […]

Jeni ende beqar?! Ja 4 menyra për të gjetur të dashur shpejt…

Jeni ende beqar?! Ja 4 menyra për të gjetur të dashur shpejt…

eni beqarë? Nëse jeni në kërkim të një partneri, atëherë duhet të bëni disa gjëra të rëndësishme. Sigurisht që duhet të keni një plan se si të takoni një person. Këtu janë 4 vendet më të mira për t’u takuar me një person interesant. Ecni […]

Adelina Tahiri flet për herë të pare per shtatezanine dhe martesen me milionerin 50 vjecar

Adelina Tahiri flet për herë të pare per shtatezanine dhe martesen me milionerin 50 vjecar

Ditën e djeshme këngëtarja Adelina Tahiri konfirmoi më në fund se është shtatzënë dhe është një pritje të një djali. Përpara pak muajsh ajo bëri dhe martesën me avokatin e njohur maqedonas, Serjoza Markov. Për këtë martesë këngëtarja u vu dhe përpara kritikave nga fansat […]
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729